KONEC I LOVE PARTY PRODUCTION?! Ne tak úplně. ILPP nezaniklo, jak si spousta lidí myslelo, pouze se vrací k původní formě a myšlence, se kterou ji YAK.SHA zakládal. Tou byla myšlenka o eventové komerční agentuře. ILPP se už nebude točit okolo interpretů a hudby, ale primárně kolem organizování akcí. Ale co bude s hudbou jako takovou?

Hudební stránku si pod sebe vezme F*CK THEM. Nové jméno, nový přístup, nové story. Žádný konec labelu se tedy nekoná, dochází pouze k celkové reorganizaci, o které se více dozvíte ve zbytku článku.

Minulost

ILPP doposud, nyní již ve své minulosti, vydávalo singly a alba převážně slovenským interpretům. Mezi nejznámější a nejprogresivnější z nich patřili HAHACREW (SAMEY, ZAYO, DALYB) z Košic, zastupitel slovenské grimové scény GLEB a nebo například RADIKAL, který nedávno vydal své druhé sólové album FREERIDE a sklízí s ním velký úspěch.

Úspěchy, úspěchy a úspěchy. Ty jakoby ILPP doslova přitahovali. Postupem času ale začali více a více “vystrkovat růžky” a snažili se prosadit dál, než leží Slovensko, potažmo Česko. Pod ILPP začali vydávat své singly nejen interpreti ze Slovenska, ale třeba i americký Tekashi69, který spolupracoval s HAHACREW na skladbě ROLLIN STONES (ta se objevila na albu VLNA). Pod zmiňovaným labelem dále vydal singly SCUMLIFE a nejnovější YOKAI. Na natáčení klipu u poslední jmenované záležitosti byl přítomen i sám YAK.SHA.

Díky ILPP jsme na Slovensku a  v Čechách mohli zažít živá vystoupení umělců z Ameriky, jako byli třeba Black Dave nebo ASAP Nast, který měl vystupovat nejdříve jen v Bratislavě, ale později se show uskutečnila jak v hlavním městě Slovenské, tak i České republiky.

f*ck them banner

Budoucnost

Budoucnost ILPP je tedy taková, že se bude naplno věnovat jen akcím a jejich organizaci. Na řadu přichází F*CK THEM, jehož význam si každý může vyložit po svém. Jeho hlavním úkolem je postarat se o hudební aktivity všech interpretů, což v praxi znamená, že vznikne takový “kreativní dům” pro všechny interprety, jejichž hudba a postoj jsou v ideálním vztahu k celému projektu. A jak říká sám YAK.SHA: “Moja práca, názory a postoje sú pomerne známe pre ich nekonvenčnosť, vďaka čomu ma nebrzdí verejná mienka pri mojom sposobe práce a vďaka čomu sa mi darí premienať nie úplne tradičné projekty k úspešnej realizácie.” F*CK THEM bude čím dál více a více vystupovat jako značka z Evropy, která bude spolupracovat se světem.

Pro zrekapitulování. Došlo jen ke změnám, nic nekončí, F*CK THEM se rozjíždí, pro novinky sledujte rozhodně jejich Instagram. Můžete čekat velké věci, vše je ve stádiu příprav, a na vše si musíte počkat. Na závěr jen prozradíme to, že ve středu pod F*CK THEM na jejich YouTube kanálu vyjde první singl, a vězte, že to bude rozhodně stát za to! Ale víc Vám už neprozradíme. Stay w./ us, stay w./ F*CK THEM.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE