KONEC I LOVE PARTY PRODUCTION?! Ne tak úplně. ILPP nezaniklo, jak si spousta lidí myslelo, pouze se vrací k původní formě a myšlence, se kterou ji YAK.SHA zakládal. Tou byla myšlenka o eventové komerční agentuře. ILPP se už nebude točit okolo interpretů a hudby, ale primárně kolem organizování akcí. Ale co bude s hudbou jako takovou?

Hudební stránku si pod sebe vezme F*CK THEM. Nové jméno, nový přístup, nové story. Žádný konec labelu se tedy nekoná, dochází pouze k celkové reorganizaci, o které se více dozvíte ve zbytku článku.

Minulost

ILPP doposud, nyní již ve své minulosti, vydávalo singly a alba převážně slovenským interpretům. Mezi nejznámější a nejprogresivnější z nich patřili HAHACREW (SAMEY, ZAYO, DALYB) z Košic, zastupitel slovenské grimové scény GLEB a nebo například RADIKAL, který nedávno vydal své druhé sólové album FREERIDE a sklízí s ním velký úspěch.

Úspěchy, úspěchy a úspěchy. Ty jakoby ILPP doslova přitahovali. Postupem času ale začali více a více “vystrkovat růžky” a snažili se prosadit dál, než leží Slovensko, potažmo Česko. Pod ILPP začali vydávat své singly nejen interpreti ze Slovenska, ale třeba i americký Tekashi69, který spolupracoval s HAHACREW na skladbě ROLLIN STONES (ta se objevila na albu VLNA). Pod zmiňovaným labelem dále vydal singly SCUMLIFE a nejnovější YOKAI. Na natáčení klipu u poslední jmenované záležitosti byl přítomen i sám YAK.SHA.

Díky ILPP jsme na Slovensku a  v Čechách mohli zažít živá vystoupení umělců z Ameriky, jako byli třeba Black Dave nebo ASAP Nast, který měl vystupovat nejdříve jen v Bratislavě, ale později se show uskutečnila jak v hlavním městě Slovenské, tak i České republiky.

f*ck them banner

Budoucnost

Budoucnost ILPP je tedy taková, že se bude naplno věnovat jen akcím a jejich organizaci. Na řadu přichází F*CK THEM, jehož význam si každý může vyložit po svém. Jeho hlavním úkolem je postarat se o hudební aktivity všech interpretů, což v praxi znamená, že vznikne takový “kreativní dům” pro všechny interprety, jejichž hudba a postoj jsou v ideálním vztahu k celému projektu. A jak říká sám YAK.SHA: “Moja práca, názory a postoje sú pomerne známe pre ich nekonvenčnosť, vďaka čomu ma nebrzdí verejná mienka pri mojom sposobe práce a vďaka čomu sa mi darí premienať nie úplne tradičné projekty k úspešnej realizácie.” F*CK THEM bude čím dál více a více vystupovat jako značka z Evropy, která bude spolupracovat se světem.

Pro zrekapitulování. Došlo jen ke změnám, nic nekončí, F*CK THEM se rozjíždí, pro novinky sledujte rozhodně jejich Instagram. Můžete čekat velké věci, vše je ve stádiu příprav, a na vše si musíte počkat. Na závěr jen prozradíme to, že ve středu pod F*CK THEM na jejich YouTube kanálu vyjde první singl, a vězte, že to bude rozhodně stát za to! Ale víc Vám už neprozradíme. Stay w./ us, stay w./ F*CK THEM.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit