Jägermeister a jeho ambasadoři ani v létě nepřestávají lovit nové zážitky, posouvají své hranice, inspirují své fanoušky. A právě pro ně nyní nejprodávanější bylinný likér na světě přichází s novinkou, která jim ho přiblíží na dosah i na menších akcích.

Do ulic, street parků, na pouliční mejdany vyráží fungl nová Jäger kára, nepřehlédnutelný, speciálně upravený Volkswagen Beetle.

LW_160512_Jagermeister_Beets_Kladno_CZ_HQ_0007 copy

Díky němu dokáže být sexy Jäger komando operativně během jednoho večera na ještě více akcích najednou, a obslouží tak mnohonásobně více lidí. Zavazadlový prostor vytuněného brouka totiž skrývá vždy připravenou TAP mašinu s dostatečnou dávkou namraženou na ideálních –18 °C. Takže se připravte, mejdan prostě bude!

LW_160512_Jagermeister_Beets_Kladno_CZ_HQ_0002 copy

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit