Jägermeister a jeho ambasadoři ani v létě nepřestávají lovit nové zážitky, posouvají své hranice, inspirují své fanoušky. A právě pro ně nyní nejprodávanější bylinný likér na světě přichází s novinkou, která jim ho přiblíží na dosah i na menších akcích.

Do ulic, street parků, na pouliční mejdany vyráží fungl nová Jäger kára, nepřehlédnutelný, speciálně upravený Volkswagen Beetle.

LW_160512_Jagermeister_Beets_Kladno_CZ_HQ_0007 copy

Díky němu dokáže být sexy Jäger komando operativně během jednoho večera na ještě více akcích najednou, a obslouží tak mnohonásobně více lidí. Zavazadlový prostor vytuněného brouka totiž skrývá vždy připravenou TAP mašinu s dostatečnou dávkou namraženou na ideálních –18 °C. Takže se připravte, mejdan prostě bude!

LW_160512_Jagermeister_Beets_Kladno_CZ_HQ_0002 copy

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE