Určitě se vám již někdy stalo, že jste nevěděli odpověď na otázku do testu, anebo jste jen odpověděli špatně. Tito lidé své odpovědi ovšem dovedli k dokonalosti, ať už omylem či úmyslně.

Není divu, že tyto originální odpovědi nezůstaly bez povšimnutí a ty nejvtipnější či nejoriginálnější se staly celosvětově známými.

I přes to, že se nad odpověďmi opravující nejspíš minimálně pousmáli, byly hodnoceny chybně. Ale co, když už nevíte odpověď, tak je lepší udělat něco takového, než nenapsat vůbec nic.

zdroj: www.boredpanda.com
zdroj: justsomething.co
zdroj: distractify.com
zdroj: list25.com
zdroj: teamjimmyjoe.com
zdroj: www.boredpanda.com
zdroj: list25.com
zdroj: www.smosh.com
zdroj: cz.pinterest.com
zdroj: cz.pinterest.com
zdroj: www.boredpanda.com
zdroj: justsomething.co

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit