Nákupní galerie Myslbek připravuje na Valentýna nevšední událost, přímo v pasáži se pokusí vytvořit rekord – největší květinové valentýnské srdce. Speciálně pro tuto příležitost oslovila ke spolupráci pražskou Střední odbornou školu stavební a zahradnickou, která nejen, že dodá 850 rudých růží zbavených trnů, ale její studenti budou po celou dobu o květinové srdce pečovat. Zároveň to budou právě budoucí zahradní architekti a aranžéři, kteří se pokusí v pátek 12. 2. dopoledne za účasti odborného dozoru agentury Dobrý den o rekord. 

Vedoucí projektu Jan Stibor je ze spolupráce s NGM nadšený: „Když nás na sklonku loňského roku oslovila NG Myslbek, zdali bychom s nimi realizovali valentýnskou akci, byli jsme potěšeni a spolupráci přijali. Pro naše studenty bude tento projekt velkým přínosem, kdy své teoretické znalosti mohou uplatnit přímo v praxi.  Valentýn v Myslbeku je pro ně tak říkajíc “akce naostro“, zbavit trnů a odborně ošetřit 850 růží, vložit je do ampule s vodou a to vše bez jediné chyby, jelikož květiny musí vydržet v čerstvém stavu několik dní, to bude ta pravá výzva.“

Srdce o rozměrech jeden a půl krát jeden a půl metru z živých růží bude k vidění od pátku 12. 2. do valentýnské neděle 14. 2., kdy přímo v pasáži bude k dispozici fotograf z PolaroidLove. Zákazníci budou mít jedinečnou možnost nechat se u rekordně velkého květinového srdce zvěčnit, a to hned dvakrát. Zamilovanou vzpomínku dostanou dárkem společně s čokoládou Merci a voňavým potěšením – růží přímo z valentýnského srdce, která bude vyměněna za jejich druhou fotografii. Květinové srdce se tak během neděle promění v srdce složené ze zamilovaných polaroidových fotografií. Nákupní galerie Myslbek bude na Valentýna nejen provoněna růžemi, ale i prostoupena láskou.

valentyn_NGM


O NÁKUPNÍ GALERII MYSLBEK

Nákupní galerie Myslbek je pasáž mezi Novým a Starým Městem, která spojuje rušnou ulici Na Příkopě s Ovocným trhem. Tato relaxační nákupní zóna nabízí širokou nabídku světových módních značek, kvalitní obuvi, doplňků, ale i příjemné občerstvení v UGOVĚ SALATERII, UMAMI Sushi a Pizze Coloseum. Najdete tu exkluzivní kolekce značek Guess, GANT, Barbour, Michael Kors, T.M.Lewin, H&M, Pepe Jeans, Calvin Klein Underwear a dalších, ale i Intersport, butik s dětskou módou Petit Bateau či šperky ALOve. Galerie je otevřená každý den od 8.30 do 22 hodin a těší se na Vaši návštěvu!

WWW. N G M Y S L B E K .C Z

F A C E B O O K

I N S TA G R A M

WWW.SKOLAJAROV.CZ

#M Y S L B E K 

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit