Marina and the Diamonds, britská senzace, už 2. března vystoupí v pražské Malé sportovní hale (dřívější Incheba aréně) se svým turné Neon Nature Tour, na kterém promuje svoji loňskou, kritiky velmi oceňovanou desku Froot.

Marina Lambrini Diamandis, známá především pod svým pseudonymem Marina and the Diamonds, má na kontě už tři studiové alba a míří k nám na svůj první samostatný koncert poté, co u nás vystupovala v roce 2012 na stadionu Eden jako předskokanka kapely Coldplay.

Na koncertě zazní její největší hity z prvních dvou alb, jako je Hollywood, Oh No!, Primadonna nebo How To Be a Heartbreaker. Ale především bude koncertní program věnovaný jejímu loňskému albu Froot, na kterém lehce zpomalila, nasadila víc emocí a díky obrovské chvále od recenzentů a velkému zástupu fanoušků se deska dostala do první desítky v prodejní hitparádě jak ve své domovině, tak v USA.

Lístky na koncert, který se koná 2. března v Malé sportovní hale u pražského Výstaviště, si můžete za 790 Kč koupit na pokladně Lucerna Music Baru nebo na stránkch GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal či Eventim.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit