Marina and the Diamonds, britská senzace, už 2. března vystoupí v pražské Malé sportovní hale (dřívější Incheba aréně) se svým turné Neon Nature Tour, na kterém promuje svoji loňskou, kritiky velmi oceňovanou desku Froot.

Marina Lambrini Diamandis, známá především pod svým pseudonymem Marina and the Diamonds, má na kontě už tři studiové alba a míří k nám na svůj první samostatný koncert poté, co u nás vystupovala v roce 2012 na stadionu Eden jako předskokanka kapely Coldplay.

Na koncertě zazní její největší hity z prvních dvou alb, jako je Hollywood, Oh No!, Primadonna nebo How To Be a Heartbreaker. Ale především bude koncertní program věnovaný jejímu loňskému albu Froot, na kterém lehce zpomalila, nasadila víc emocí a díky obrovské chvále od recenzentů a velkému zástupu fanoušků se deska dostala do první desítky v prodejní hitparádě jak ve své domovině, tak v USA.

Lístky na koncert, který se koná 2. března v Malé sportovní hale u pražského Výstaviště, si můžete za 790 Kč koupit na pokladně Lucerna Music Baru nebo na stránkch GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal či Eventim.