Mandrage ke své loni vydané desce vyráží 26. února na turné Všechny Kočky tour.

Poslední vydaná deska ”Potmě jsou všechny kočky stejný” navazuje na kritiky ceněnou desku Siluety. S novou deskou Mandrage nasměrovali svůj styl na sedmdesátkové taneční pecky s prvky rocku a podle toho také bude vypadat turné. Diskokoule,  lesklé kostými, stříbrné reflektory atd. Jednoduše řečeno – velká párty.

Určitě by neměly chybět hity jako Šrouby a matice, Hledá se žena, Siluety nebo Ona se smála a Jaguár na krku z nové desky. Všechny tyhle songy by měly zaznít na šestnácti koncertech, které začínají 26. února v Plzni a 16. dubna v Ústí nad Labem. Asi ale předem můžeme říct, že tím největším z nich bude vystoupení 23. března v pražském Fóru Karlín.

Pokud si tedy chcete užít jednu z nejlepších současných českých kapel, tak se mrkněte na webové stránky kapely, přes které můžete koupit i lístky.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit