Letošní jaro se nese ve znamení sebelásky. Značka Converse spouští globální kampaň inspirovanou oslavami jedinečnosti každého z nás.

Kolekce Chuck Taylor All Star s názvem Love Fearlessly je provázaná s kampaní, která chce inspirovat lidi k sebelásce a sebevyjádření a sdílení této myšlenky s ostatními. Love Fearlessly navazuje na loňskou kampaň Love The Progress, která byla představena v únoru 2019 a byla zaměřena především na něžnější pohlaví.

Kolekce Love Fearlessly sdílí odvážné myšlenky sebelásky. Každá silueta vznikla spojením grafických printů, psaných myšlenek, významových odkazů a promyšlených detailů.

I když je každý model z této kolekce úplně jiný, myšlenka je stejná – když se naučíme mít rádi sami sebe, můžeme pak milovat všechno kolem sebe.

Nejnovější Converse kolekce je dostupná v kamenném obchodě ve Westfield Chodov a u vybraných prodejců.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit