Tea Sofia je jednou z nejnadanějších zpěvaček mladé hudební scény u nás. Před nedávnem vydala své debutové EP, které nese název Unwind a jehož součástí je i skladba Honey and Silk, ke které nám teď přináší také videoklip – jak jinak než plný medu a hedvábí.

Tea Sofia se hudbě věnuje již od malička, ale až teprve v poslední době se rozhodla o svůj talent podělit i s okolním světěm. Debutové EP Unwind prolétlo internetem jako blesk z čista jasna a není se ani čemu divit. Sedmnáctiletá rodačka z Prahy se srbsko-litevskými kořeny totiž vydala hudební počin za který by se nemusel stydět ani profesionální zpěvák s dlouholetou hudební kariérou.

Texty plné melancholie spojené s kvalitní produkcí a skvělou angličtinou dodávají její hudbě jemný zahraniční nádech. Nyní nám k pilotní skladbě Honey and Silk přináší také velmi povedený videoklip.

Teu Sofii můžete sledovat na Instagramu a Spotify.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit