Studentské festy v centru Prahy se už stali tradicí, takže by byla chyba nejít ani na ten ve všem známém Chapeau Rouge.

Už ve čtvrtek 29.ledna, v den, kdy se dostává pololetní vysvědčení, den, kdy většina studentů bude doma seřváno, se koná akce, která jim všem má zase spravit náladu, a to na třech patrech v Chapeau Rouge, kde vystoupí ty největší studentské talenty.

Velmi očekávané je vystoupení I Love You Honey Bunny, The Colorblinds, jejichž součástí byl ještě donedávna i Adam Mišík, Make Them Scream a nebo Sirotčinec, který před pár měsíci vydal svoje dlouho očekávané album Obyvatelé Hotelu Já.

Těšit se ale můžeme též na méně známé, za to velmi talentované Joska a Kiki, Pilot, Kopec Šišek nebo na DJ’ské esa jako DJ BA2S, či Dead Sailor.

Zde přikládám plakát a také odkaz pro více info: www.facebook.com/events/573491579447679

 

Konec pololetí | Studentský fest | Chapeau Rouge | Studentský festival

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit