Studentské festy v centru Prahy se už stali tradicí, takže by byla chyba nejít ani na ten ve všem známém Chapeau Rouge.

Už ve čtvrtek 29.ledna, v den, kdy se dostává pololetní vysvědčení, den, kdy většina studentů bude doma seřváno, se koná akce, která jim všem má zase spravit náladu, a to na třech patrech v Chapeau Rouge, kde vystoupí ty největší studentské talenty.

Velmi očekávané je vystoupení I Love You Honey Bunny, The Colorblinds, jejichž součástí byl ještě donedávna i Adam Mišík, Make Them Scream a nebo Sirotčinec, který před pár měsíci vydal svoje dlouho očekávané album Obyvatelé Hotelu Já.

Těšit se ale můžeme též na méně známé, za to velmi talentované Joska a Kiki, Pilot, Kopec Šišek nebo na DJ’ské esa jako DJ BA2S, či Dead Sailor.

Zde přikládám plakát a také odkaz pro více info: www.facebook.com/events/573491579447679

 

Konec pololetí | Studentský fest | Chapeau Rouge | Studentský festival

 

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?