Italská sommelierka českého původu, Veronika Truhlářová, vystudovala prestižní evropský kurz Asociace sommelierů pro Lombardii (AIS). V Itálii žije již sedmým rokem a víno je její život.

Firma A.C.T.i.V. Veronika Truhlářová s.r.o. je na trhu novou, za to však již velmi úspěšnou společností s raketovým startem. Byla založena v červenci 2014 jako česká pobočka na distribuci italských vín. K dnešnímu dni má za sebou již několik desítek degustací pro firmy, veřejnost i soukromé akce. Jejich vína se prodávají ve vinotékách, restauracích a hotelech po celé České republice.

11295719_1466977396927623_2009303997249943018_n

Co je jejich konceptem?

Tradiční italské vinařství – přiblížit malé a drobné vinaře českému spotřebiteli. Základem je samozřejmě kvalita a cenová dostupnost produktů.

Pro zákazníky pořádají degustace spojené s exkurzemi přímo ve vinařství v oblasti Lago di Garda. “Tato vína určitě stojí za Vaší pozornost a ochutnávku.”

Koukněte na webové stránky a objednejte se na degustace!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE