Italská sommelierka českého původu, Veronika Truhlářová, vystudovala prestižní evropský kurz Asociace sommelierů pro Lombardii (AIS). V Itálii žije již sedmým rokem a víno je její život.

Firma A.C.T.i.V. Veronika Truhlářová s.r.o. je na trhu novou, za to však již velmi úspěšnou společností s raketovým startem. Byla založena v červenci 2014 jako česká pobočka na distribuci italských vín. K dnešnímu dni má za sebou již několik desítek degustací pro firmy, veřejnost i soukromé akce. Jejich vína se prodávají ve vinotékách, restauracích a hotelech po celé České republice.

11295719_1466977396927623_2009303997249943018_n

Co je jejich konceptem?

Tradiční italské vinařství – přiblížit malé a drobné vinaře českému spotřebiteli. Základem je samozřejmě kvalita a cenová dostupnost produktů.

Pro zákazníky pořádají degustace spojené s exkurzemi přímo ve vinařství v oblasti Lago di Garda. “Tato vína určitě stojí za Vaší pozornost a ochutnávku.”

Koukněte na webové stránky a objednejte se na degustace!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit