CZECHMAG na Hip Hop Kempu 2015! #letosnakempu

Fanoušci, fanynky, čtenáři, čtenářky, followeři a hejteři (které nemáme)…slyšte! Ve spolupráci s I LOVE PARTY PRODUCTION a Queens.cz budeme dělat jako CZECHMAG oficiální rozhovory pro letošní ročník Hip Hop Kempu.

Budeme mít možnost natáčet s kýmkoliv z CZ/SK scény, takže pokud máte na kohokoliv z vystupujících nějakou otázku, napište nám ji do komentářů a třeba se zeptáme!

Pro ty z vás, kdo jedete na Hip Hop Kemp, stavte se v oficiálním merch stanu, kde budou rozhovory natáčeny, můžeme pokecat, vyfotit se, můžete nám navrhnout otázku na někoho z interpretů, nebo si můžete odnést CZECHMAG balónky nebo samolepky na památku! 😀

Budeme se těšit a zároveň vy se těšte na videa!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?