CZECHMAG na Hip Hop Kempu 2015! #letosnakempu

Fanoušci, fanynky, čtenáři, čtenářky, followeři a hejteři (které nemáme)…slyšte! Ve spolupráci s I LOVE PARTY PRODUCTION a Queens.cz budeme dělat jako CZECHMAG oficiální rozhovory pro letošní ročník Hip Hop Kempu.

Budeme mít možnost natáčet s kýmkoliv z CZ/SK scény, takže pokud máte na kohokoliv z vystupujících nějakou otázku, napište nám ji do komentářů a třeba se zeptáme!

Pro ty z vás, kdo jedete na Hip Hop Kemp, stavte se v oficiálním merch stanu, kde budou rozhovory natáčeny, můžeme pokecat, vyfotit se, můžete nám navrhnout otázku na někoho z interpretů, nebo si můžete odnést CZECHMAG balónky nebo samolepky na památku! 😀

Budeme se těšit a zároveň vy se těšte na videa!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit