Kdo si už něco podobného zažil, ví, že prodej ojetého auta obvykle není nic zábavného. Většina z nás v dnešní době pravděpodobně zvolí internetové bazary či jiné prodejní skupiny. Když chtěl Eugene Romanovsky prodat své staré SUV, Suzuki Vitara z roku 1996, rozhodl se jít na to poněkud jinou cestou. Vytvořil naprosto úchvatné video, které je plné dechberoucích i zábavných vizuálních efektů.

Jakožto uměl v oboru počítačových vizuálních efektů využil Eugene Romanovsky, Lotyšan s izraelskými kořeny, své dovednosti a vytvořil epické 2 minutové video, ve kterém představuje své milované auto a vše, co toto Suzuki Vitara umí (i neumí).

Jízda pod vodou, výlet na Měsíc, návštěva dinosaurů či účinkování ve filmu Mad Man: Fury Road. To vše a mnohem víc se podařilo Eugenovi do videa vměstnat, a proto není divu, že jeho netradiční inzerát zhlédlo již přes 2,5 milionů lidí, mezi kterými se zcela jistě už nějaký ten zájemce najde. No podívejte se sami… A nezapomeňte si k tomu udělat popcorn!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit