Kdo si už něco podobného zažil, ví, že prodej ojetého auta obvykle není nic zábavného. Většina z nás v dnešní době pravděpodobně zvolí internetové bazary či jiné prodejní skupiny. Když chtěl Eugene Romanovsky prodat své staré SUV, Suzuki Vitara z roku 1996, rozhodl se jít na to poněkud jinou cestou. Vytvořil naprosto úchvatné video, které je plné dechberoucích i zábavných vizuálních efektů.

Jakožto uměl v oboru počítačových vizuálních efektů využil Eugene Romanovsky, Lotyšan s izraelskými kořeny, své dovednosti a vytvořil epické 2 minutové video, ve kterém představuje své milované auto a vše, co toto Suzuki Vitara umí (i neumí).

Jízda pod vodou, výlet na Měsíc, návštěva dinosaurů či účinkování ve filmu Mad Man: Fury Road. To vše a mnohem víc se podařilo Eugenovi do videa vměstnat, a proto není divu, že jeho netradiční inzerát zhlédlo již přes 2,5 milionů lidí, mezi kterými se zcela jistě už nějaký ten zájemce najde. No podívejte se sami… A nezapomeňte si k tomu udělat popcorn!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE