Nate po několika měsících vydává videoklip k nové skladbě s názvem “Proměna“. Na refrénu se zde objevil talentovaný účastník Hlasu Československa, Miloš Novotný.

Základ hudebního podkladu byl vytvořen producentem, který si říká Majestic. Tento základ byl ovšem doplněn živými kytarami, o které se postaral Miloš Novotný, a bicími, které má na svědomí Adam Jelínek.
Skladba Proměna obsahuje určité prvky a odkazy na stejnojmennou novelu pražského spisovatele Franze Kafky. Videoklip, o který se zasloužili Vladislav Dano a Martin Vejbora, se natáčel na zámku Loučeň a jeho finální podobu můžete zhlédnout níže.

Klip a skladba Proměna od fanoušků sklízí pozitivní reakce, co na něj říkáš ty?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit