Nová kolekce Nike Sneakerboots na Teniskology. V sobotu 24. října se Vinohradský Pavilon v Praze promění v ráj tenisek. Uskuteční se tu první ročník akce Teniskology. A u takové události nesmí chybět Nike, která pro návštěvníky chystá unikátní instalaci. Novinky pro letošní zimu budete moci vyzkoušet v prostředí, které vám připomene blížící se zimní období. 

Jak jinak než tvrdou zkouškou otestovat nové zimní styly, které vás po celou zimu budou držet v suchu, teple a zviditelní vás v hlubokých temných nocích. To všechno budete moci zažít i v prostorech Nike instalace na Teniskology a vyzkoušet nejnovější modely z kolekce Nike  SneakerBoots.

Zimní kolekce Nike SneakerBoots 2015 představuje nové zpracování oblíbených modelů, které jsou stejně pohodlné jako jejich klasické protějšky, ale zároveň vylepšené o nové technologie a reflexní prvky. Kolekce přináší nové např. nový model Nike Flyknit Chukka společně s dalšími zateplenými variantami již známých oblíbených modelů.

HO15_NSW_SNEAKERBOOT_GROUP_MENS

A na co se těšit v nové kolekci Nike?

NIKE FLYKNIT TRAINER CHUKKA SNEAKERBOOT

Zmírněte pocit chladu výběrem bot z hřejivého a voděodolného materiálu. Dvojitá svrchní vrstva Nike Flyknit je kombinací bavlny pro větší teplo a ochranným systémem (Defender Repellent Systems) zvyšujícím voděodolnost. Hrubá podrážka vám zaručí vyšší přilnavost k povrchu. Reflexní tkaničky, zvýrazněný jazyk, špičky a paty přispívají k lepší viditelnosti, což oceníte při dlouhých zimních večerech. Dostupné v dámské i pánské variantě.

PRO PÁNY

NIKE AIR MAX 95 SNEAKERBOOT 

Odvážný styl poloviny 90. let v kombinaci s voděodolnými materiály, hřejivou podšívkou, agresivním vzorkem podešve a reflexními prvky zářícími ve tmě, tím vším disponuje tato nová vylepšená a maximálně pohodlná verze. Voděodolná svrchní část  se skládá z neoprenové boty s tepelnou a reflexivní stélkou.

NIKE LUNAR FORCE 1 DUCKBOOT

Tato zdokonalená špičková klasika nabízí extra ochranu díky své voděodolné vrchní části. Rozmary počasí si tak na vás nepřijdou. Nadchnou vás designové prvky modelu Air Force 1, ale i praktičnosti jako pogumovaná špička, skvělá přilnavost i reflexní prvky.

NIKE AIR MAX 90 SNEAKERBOOT

Legendární linie designu se u tohoto modelu snoubí s účinnou ochranou před chladem. Oblíbený kus vylepšený o voděodolné materiály, hřejivou podšívku, zvýšený lem a rozšířený jazyk pro snadnější nazouvání/vyzouvání. Co si víc přát? S vícebarevnými reflexními strategicky rozmístěnými prvky Swoosh budete vidět všude. Podešev včetně vyšší přilnavosti jsou samozřejmostí.

HO15_NSW_SNEAKERBOOT_GROUP_WOMENS

PRO DÁMY

NIKE AIR MAX 1 MID SNEAKERBOOT

Dokonalá směs lehkého pohodlí a ochrany před chladem. Měkká termo stélka a hřejivá termální podšívka zajišťují teplo, zatímco voděodolná kůže udržuje nohy v suchu, zvýšený lem je bonusem. Úchyty na patách a jazyku usnadňují obouvání/zouvání. S vícebarevnými reflexními prvky Swoosh budete vidět na sto honů.

NIKE DUNK SKY HI SNEAKERBOOT 

Díky skrytému patnímu klínu o výšce 2,6 palce, voděodolné kůži a vícebarevným reflexním prvkům, které září v šeru, si na vás zimní počasí nikdy nepřijde.

NIKE ACORRA SNEAKERBOOT

Tato elegantní a lehká teniska SneakerBoot nabízí opravdu vysokou míru ochrany před zimou. Je u ní totiž použita voděodolná kůže, hřejivá termální podšívka, vícebarevné reflexní prvky a podešev se skvělou přilnavostí do terénu.

Kolekce Nike SneakerBoot bude dostupná od 5. listopadu a to na nike.com nebo u vybraných prodejců. Můžete se také těšit na exkluzivní uvedení Nike SneakerBoots v chystaném lookbooku Nike Tech Book, který vyjde 15. října na stránkách news.nike.com.


TENISKOLOGY

Kdy: 24. říjen 2015 – od 10 do 21 hodin

Kde: Vinohradský Pavilon, Praha

Největší prodejní veletrh tenisek ve střední Evropě se letos koná i v Praze. Ta se tak zařadí mezi města jako New York City, Londýn nebo Paříž a přiláká v sobotu 24. října sneakers fans z celé republiky. Vinohradský pavilon se na ploše 2500 metrů čtverečných pochlubí těmi nej teniskami světových značek. Těšit se můžete na privátní show, výstavy & instalace, workshopy a další překvapení. Svá speciální vystoupení už si připravují například Dan Bárta & beatboxer en.dru, hvězda rapové scény Vladimir 518 nebo jeden z nejzajímavějších hudebních projektů součanosti, dvojice VR/Nobody.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit