Nová kolekce Nike Sneakerboots na Teniskology. V sobotu 24. října se Vinohradský Pavilon v Praze promění v ráj tenisek. Uskuteční se tu první ročník akce Teniskology. A u takové události nesmí chybět Nike, která pro návštěvníky chystá unikátní instalaci. Novinky pro letošní zimu budete moci vyzkoušet v prostředí, které vám připomene blížící se zimní období. 

Jak jinak než tvrdou zkouškou otestovat nové zimní styly, které vás po celou zimu budou držet v suchu, teple a zviditelní vás v hlubokých temných nocích. To všechno budete moci zažít i v prostorech Nike instalace na Teniskology a vyzkoušet nejnovější modely z kolekce Nike  SneakerBoots.

Zimní kolekce Nike SneakerBoots 2015 představuje nové zpracování oblíbených modelů, které jsou stejně pohodlné jako jejich klasické protějšky, ale zároveň vylepšené o nové technologie a reflexní prvky. Kolekce přináší nové např. nový model Nike Flyknit Chukka společně s dalšími zateplenými variantami již známých oblíbených modelů.

HO15_NSW_SNEAKERBOOT_GROUP_MENS

A na co se těšit v nové kolekci Nike?

NIKE FLYKNIT TRAINER CHUKKA SNEAKERBOOT

Zmírněte pocit chladu výběrem bot z hřejivého a voděodolného materiálu. Dvojitá svrchní vrstva Nike Flyknit je kombinací bavlny pro větší teplo a ochranným systémem (Defender Repellent Systems) zvyšujícím voděodolnost. Hrubá podrážka vám zaručí vyšší přilnavost k povrchu. Reflexní tkaničky, zvýrazněný jazyk, špičky a paty přispívají k lepší viditelnosti, což oceníte při dlouhých zimních večerech. Dostupné v dámské i pánské variantě.

PRO PÁNY

NIKE AIR MAX 95 SNEAKERBOOT 

Odvážný styl poloviny 90. let v kombinaci s voděodolnými materiály, hřejivou podšívkou, agresivním vzorkem podešve a reflexními prvky zářícími ve tmě, tím vším disponuje tato nová vylepšená a maximálně pohodlná verze. Voděodolná svrchní část  se skládá z neoprenové boty s tepelnou a reflexivní stélkou.

NIKE LUNAR FORCE 1 DUCKBOOT

Tato zdokonalená špičková klasika nabízí extra ochranu díky své voděodolné vrchní části. Rozmary počasí si tak na vás nepřijdou. Nadchnou vás designové prvky modelu Air Force 1, ale i praktičnosti jako pogumovaná špička, skvělá přilnavost i reflexní prvky.

NIKE AIR MAX 90 SNEAKERBOOT

Legendární linie designu se u tohoto modelu snoubí s účinnou ochranou před chladem. Oblíbený kus vylepšený o voděodolné materiály, hřejivou podšívku, zvýšený lem a rozšířený jazyk pro snadnější nazouvání/vyzouvání. Co si víc přát? S vícebarevnými reflexními strategicky rozmístěnými prvky Swoosh budete vidět všude. Podešev včetně vyšší přilnavosti jsou samozřejmostí.

HO15_NSW_SNEAKERBOOT_GROUP_WOMENS

PRO DÁMY

NIKE AIR MAX 1 MID SNEAKERBOOT

Dokonalá směs lehkého pohodlí a ochrany před chladem. Měkká termo stélka a hřejivá termální podšívka zajišťují teplo, zatímco voděodolná kůže udržuje nohy v suchu, zvýšený lem je bonusem. Úchyty na patách a jazyku usnadňují obouvání/zouvání. S vícebarevnými reflexními prvky Swoosh budete vidět na sto honů.

NIKE DUNK SKY HI SNEAKERBOOT 

Díky skrytému patnímu klínu o výšce 2,6 palce, voděodolné kůži a vícebarevným reflexním prvkům, které září v šeru, si na vás zimní počasí nikdy nepřijde.

NIKE ACORRA SNEAKERBOOT

Tato elegantní a lehká teniska SneakerBoot nabízí opravdu vysokou míru ochrany před zimou. Je u ní totiž použita voděodolná kůže, hřejivá termální podšívka, vícebarevné reflexní prvky a podešev se skvělou přilnavostí do terénu.

Kolekce Nike SneakerBoot bude dostupná od 5. listopadu a to na nike.com nebo u vybraných prodejců. Můžete se také těšit na exkluzivní uvedení Nike SneakerBoots v chystaném lookbooku Nike Tech Book, který vyjde 15. října na stránkách news.nike.com.


TENISKOLOGY

Kdy: 24. říjen 2015 – od 10 do 21 hodin

Kde: Vinohradský Pavilon, Praha

Největší prodejní veletrh tenisek ve střední Evropě se letos koná i v Praze. Ta se tak zařadí mezi města jako New York City, Londýn nebo Paříž a přiláká v sobotu 24. října sneakers fans z celé republiky. Vinohradský pavilon se na ploše 2500 metrů čtverečných pochlubí těmi nej teniskami světových značek. Těšit se můžete na privátní show, výstavy & instalace, workshopy a další překvapení. Svá speciální vystoupení už si připravují například Dan Bárta & beatboxer en.dru, hvězda rapové scény Vladimir 518 nebo jeden z nejzajímavějších hudebních projektů součanosti, dvojice VR/Nobody.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE