Audiovizuální mix nezávislé světové i domácí kultury. To je mezinárodní hudební festival Lunchmeat, jehož program vyvrcholí tento pátek 23. října v pražském Veletržním paláci. Akce už šestým rokem kombinuje to nejlepší z kvalitní pokročilé elektronické hudby, světelných projekcí, videoartu a nových médií. 

Hlavní večer Lunchmeat festivalu představuje světové premiéry audiovizuálních projektů vzešlých ze spolupráce mezi předními vizuálními umělci a hudebníky. V rámci letošního ročníku se představí stěžejní postava současné elektroniky Andy Stott ve spolupráci s experimentálním filmařem Robertem Seidelem, kultovní německé techno duo Extrawelt, známý ostrovní producent Nathan Fake se speciální AV show s domácím vizualistou Aeldrynem nebo také současná britská klubová ikona Vessel doprovázená berlínským umělcem Pedrem Maiou a mnoho dalšího.

Pokud na festival dorazíte, můžete se těšit na spoustu kvalitní hudby a zajímavou světelnou show v podání pečlivě vybraných tvůrců z odlišných sfér, kteří se na pódiu potkají vůbec poprvé a vy si s nimi budete moci připít skvěle vychlazeným pivem Excelent.

Lunchmeat vyvrcholí hlavním večerem festivalu v pátek 23. října 2015. ve Veletržním paláci v Praze. Podívejte se na program na www.lunchmeat.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit