Audiovizuální mix nezávislé světové i domácí kultury. To je mezinárodní hudební festival Lunchmeat, jehož program vyvrcholí tento pátek 23. října v pražském Veletržním paláci. Akce už šestým rokem kombinuje to nejlepší z kvalitní pokročilé elektronické hudby, světelných projekcí, videoartu a nových médií. 

Hlavní večer Lunchmeat festivalu představuje světové premiéry audiovizuálních projektů vzešlých ze spolupráce mezi předními vizuálními umělci a hudebníky. V rámci letošního ročníku se představí stěžejní postava současné elektroniky Andy Stott ve spolupráci s experimentálním filmařem Robertem Seidelem, kultovní německé techno duo Extrawelt, známý ostrovní producent Nathan Fake se speciální AV show s domácím vizualistou Aeldrynem nebo také současná britská klubová ikona Vessel doprovázená berlínským umělcem Pedrem Maiou a mnoho dalšího.

Pokud na festival dorazíte, můžete se těšit na spoustu kvalitní hudby a zajímavou světelnou show v podání pečlivě vybraných tvůrců z odlišných sfér, kteří se na pódiu potkají vůbec poprvé a vy si s nimi budete moci připít skvěle vychlazeným pivem Excelent.

Lunchmeat vyvrcholí hlavním večerem festivalu v pátek 23. října 2015. ve Veletržním paláci v Praze. Podívejte se na program na www.lunchmeat.cz.