Předpokládáme, že Zomato již znáte – o tom, co je (nejen) aplikace Zomato a proč se vyplatí ji využívat, jsme psali zde. Protože nás tato služba opravdu baví, přichystali jsme pro Vás soutěž, ve které můžete vyhrát poukaz na jídlo do jedné z pražských restaurací a udělat si se svým milým protějškem příjemný večer. Tak na co čekáš!

zomato x czechmag soutez
Soutěže se můžeš zúčastnit na Facebooku nebo Instagramu!

Jak se soutěží?

Do soutěže se můžeš zapojit na Facebooku, kde vyhrávají 2 soutěžící, a stejně tak i na Instagramu, kde vyhrává jeden. Ve všech třech případech výherce obdrží poukaz na jídlo v hodnotě 500 Kč, který mu bude po předchozí domluvě odeslán poštou.

Pravidla jsou jednoduchá!

Facebook

1) Označ tlačítkem “To se mi líbí” facebookovou stránku CZECHMAG!
2) Veřejně sdílej tuto fotografii!
3) Stáhni si Zomato do svého chytrého zařízení a do komentářů pod tento příspěvek vlož screenshot svého profilu v této aplikaci!

2 výherce vylosujeme v sobotu 24. října 2015 ve 20:00 a budeme je kontaktovat odpovědí na jejich komentář pod fotkou. V případě, že neodpoví do další soboty 31. října 2015, vylosujeme náhradní výherce. Každý jeden výherce získá 1 jeden voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci jídla a pití v pražské restauraci. Ten mu bude po předchozí domluvě odeslán poštou.

Snímek obrazovky 2015-10-06 v 12.13.28

Instagram

1) Dej follow profilu @czechmag a @zomatocz!
2) Uveřejni na svém instagramovém profilu jakoukoliv vlastní fotku jídla nebo pití!
3) Okomentuj fotky slovy “Soutěžím s @czechmag a @zomatocz” a přidej hashtag #zomatonadeluje!

Výherce s nejlepší fotografií vyhlásíme v sobotu 24. října 2015 ve 20:00 a budeme ho kontaktovat prostřednictvím Instagramu. V případě, že neodpoví do další soboty 31. října 2015, vylosujeme náhradního výherce. Výherce získá voucher v hodnotě 500 Kč na konzumaci jídla a pití v pražské restauraci. Ten mu bude po předchozí domluvě odeslán poštou.

Tak už na nic nečekej, stahuj Zomato a začni soutěžit! Vyhrát můžeš na Facebooku i Instagramu, držíme palce!