Posloucháš hudební žánry jako rock, punk nebo metal? To bys měl nyní zpozornit a přečíst si, co tě čeká již tento čtvrtek 8. 10.!

Na koncertě, který proběhne již tento čtvrtek 8. 10. v pražském klubu Rock Café, se Vám představí 2 našláplé kapely, které mají své místo na české hudební scéně – Vypuštěné Koupaliště a Phatlip. Obě kapely za sebou mají úspěchy v podobě výher v celostátních hudebních soutěžích a v neposlední řadě předskakováním známým kapelám z české i zahraniční hudební scény. Další vystupující, KoRn SK Revival, přijede ze Slovenska. Je to jeden z nejlépe hodnocených revivalů této kapely v Evropě a určitě zaujme všechny skalní fanoušky původní kapely KoRn.


12031611_832139306883546_7642358101505219904_o


KoRn SK Revival

Rock Café si zakládá na dramaturgii bez revivalů – v tomto případě ale udělalo výjimku. Jedná se totiž o skvěle odvedenou práci. Tento revival americké legendy Korn je jediný na Slovensku a je projektem pěti muzikantů. Tři stálí členi kapely MadeBy (Tomas, Peco, Palo) za bubny se usadil Stano (ex MadeBy, Vipera) a mikrofon zastává FuXo (Head2Down, Narijuana, Mind the Gap, RATM revival). Korn SK revival je pro svoji kvalitu zván do zahraničí a mimo bezpočtu koncertů mají za sebou také tourné na Slovensku, v České Republice a v Polsku.

221633_477712695630888_1348817993_n

Phatlip

To je energická rap nu-metalová bomba z východních Čech. Kapelu charakterizují přísně střižené kytarové riffy, české texty dvou skvěle se doplňujících rapperů a nekompromisně šlapající rytmika. Ukázky jejich tvorby najdete na bandzone.cz/phatlip.

Vypuštěné Koupaliště

Od roku 2010 fúzují mezi rockem, punkem a popem. Složení mají klasické – dvě kytary, baskytara, bicí a dva zpěváci. Kapela přijíždí z pardubického kraje.

Potvrď svoji účast na oficiální facebookové události a na čtvrtek se dobře vyspi, bude to nářez!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit