Na Štvanici to žije, o tom není pochyb. Všichni, co mají se skateboardingem něco společného, se tento víkend sešli na Štvanici na akci Excelent Mystic SK8 Cup 2015!

Světová jména skateboardingu lítají vzduchem v bowlu, přeskakují raily a schody a sázejí triky jeden za druhým. I když počasí zrovna nepřeje, na večerních koncertech je obrovská účast a atmosféra nepopsatelná.

MSC _sat_bowl_www.frantisekortmann.eu_ 006

Pokud se i ty zajímáš o skateboarding tak doraž ještě zítra na finále bowlu v 17:00 a finále streetu v 18:30. Uvidíš neskutečný diktát od jezdců jako Martin Pek, Pedra Barrose, Davida Gonzálese a dalších. Stojí to za to!

Vidíme se na Štvanici? Pokud nemůžeš dorazit, nesmutni! Přímý přenos ze závodů můžeš sledovat od 12:00 do 19:00 na této adrese.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?