Na Štvanici to žije, o tom není pochyb. Všichni, co mají se skateboardingem něco společného, se tento víkend sešli na Štvanici na akci Excelent Mystic SK8 Cup 2015!

Světová jména skateboardingu lítají vzduchem v bowlu, přeskakují raily a schody a sázejí triky jeden za druhým. I když počasí zrovna nepřeje, na večerních koncertech je obrovská účast a atmosféra nepopsatelná.

MSC _sat_bowl_www.frantisekortmann.eu_ 006

Pokud se i ty zajímáš o skateboarding tak doraž ještě zítra na finále bowlu v 17:00 a finále streetu v 18:30. Uvidíš neskutečný diktát od jezdců jako Martin Pek, Pedra Barrose, Davida Gonzálese a dalších. Stojí to za to!

Vidíme se na Štvanici? Pokud nemůžeš dorazit, nesmutni! Přímý přenos ze závodů můžeš sledovat od 12:00 do 19:00 na této adrese.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit