Nový koncept studií – JOHN REED Fitness Music Club, který zcela jedinečným způsobem prolíná hudbu, design a fitness, přichází do Prahy. První klub firmy McFIT Global Group, do jejíž sítě koncept spadá, se otevře 14. září 2017 na Karlově náměstí. JOHN REED Fitness Music Club a jeho jedinečný design vytváří nezapomenutelnou atmosféru – návštěvníci se ocitají v chrámu s klubovou atmosférou.

Klub, který bude otevřen 24 hodin denně 7 dní v týdnu, překvapí absolutně nečekanou atmosférou kombinující prvky hudebního klubu s designem a fitness. Své návštěvníky poprvé přivítá 14. září v Praze na Karlově náměstí v budově Charles Square Center. Design studií JOHN REED Fitness Music Clubů jde za hranice čistě funkčních účelů běžného fitness studia a vytváří neokoukané, exotické prostředí v kombinaci s klubovou atmosférou. Odvážně zkombinované dekorativní styly míchají street art, etnické prvky a moderní umění v jedinečnou kulisu.

Budapešť.

V každém JOHN REED Fitness Music Clubu je hudba klíčovým prvkem, motivuje a vybízí ke špičkovému výkonu. Pečlivě zvolená hudební selekce zahrnuje house, electro, hip hop i pop. Neochvějnou součástí jsou dvakrát týdně přizvaní DJs jak z lokální, tak zahraniční scény hrající track za trackem tak, aby všechny přítomné nabudili ke cvičení.

JOHN REED Fitness Music Club svým členům nabízí široký výběr moderně koncipovaných a podnětných tréninků včetně kardia, strojů, free weights, funkčních tréninků a stejně tak i virtuální skupinové cvičení CYBEROBICS®.

Nový koncept fitness studií JOHN REED Fitness Music Club je součástí McFIT Global Group. První dva kluby byly otevřeny v červnu 2016 v Bonnu a Salzburgu. K dnešnímu dni se může JOHN REED pochlubit 11 základnami v Německu, z čehož jsou tři v Berlíně a dále pak po jednom studiu v Budapešti, Benátkách a v Salzburgu. Pražský JOHN REED Fitness tak bude patnáctou otevřenou lokací. Dále je v plánu v průběhu tohoto roku otevření dalších fitness studií v Evropě a v Německu.

Berlín.

Pražský JOHN REED Fitness Music Club odstartuje srpnový předprodej atraktivní nabídkou členství Basic od 350 korun měsíčně místo 500 korun za měsíc a členství Gold od 490 korun měsíčně místo 700 korun měsíčně. Členství bude možné zakoupit od 1. srpna v Praze na Karlově náměstí ve foyer budovy Charles Square Center.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit