Holandský elektro-kolektiv Dekmantel Soundsystem přiveze v září do MeetFactory pořádnou nálož nekonvenčního housu a techna, která vás nenechá v klidu postát, a v rámci série Bohemian Like You pak přijedou představit svoji novou úžasnou desku rozjetí  kanadští hlukaři Holy Fuck.

Kinetic w/ Dekmantel Soundsystem (NL) / 23. 9.

Další díl tovární klubovky Kinetic tentokrát přivítá holandský elektro-kolektiv Dekmantel Soundsystem. Partička kolem DJ´s Thomase Martoja a Caspera Tielrooije si už nějaký ten rok libuje ve vydávání nekonvenčních house a techno nahrávek a stojí také za jedním z nejlepších evropských žánrových fesťáků vůbec. Svoje brány zavřel letošní Dekmantel Festival na začátku srpna a rozjetá DS crew si to hned o měsíc později namíří do Prahy, aby v pátek 23. září ve smíchovské MeetFactory rozjela celonoční mejdan.

Více informací: Dekmantel Soundsystem

Bohemian Like You: Holy Fuck (CAN) / 29. 9.

Holy Fuck hlásí comeback! Kanadští hlukaři po dlouhé šestileté odmlce vydali svoji čtvrtou desku Congrats a s ní vyrazí na podzim i na starý kontinent. Jejich koncerty bývají parádní jízda a pražská premiéra má termín 29. září u nás ve fabrice.
Více informací: holyholyfuckfuck.tumblr.com

Dekmantel_Soundsystem_Pressphoto_3

Další koncerty v produkci / koprodukci MeetFactory:

7. 10. Operators (CAN)
8. 10. Mount Kimbey (UK)
9. 10. Parquet Courts (US)
10. 11. Jessy Lanza (CAN)
11. 11. Crystal Fighters (UK)
12. 11. Midi Lidi (CZ)
13. 11. 65daysofstatic (UK) + Thought Forms (UK)
14. 11. Autechre (UK)
15. 11. Asaf Avidan (IL)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit