Nějakou dobu se o známém urban producentovi MadSkillovi v mainstreamu neslyšelo, mezi fanoušky kolovaly otázky, jestli hudbu už nehodil na hřebík, nebo zda se ještě věnuje tvorbě a poodbně. Ale teď o sobě opět nechává slyšet! Podpořil mladou krev, producenta B-freE a zpěvačku Annette Pfab.

DJ B-freE momentálně dodělavá producentské CD/EP s názvem REBIRTH (Znovuzrození). Název REBIRTH zvolil proto, že z rapové produkce (původně UNBLBL) je jiný žánr, kterým se nyní chce ubírat. Na pilotní song “WorthLess” si pozval zpěvačku Annette Pfab, se kterou má již dvě spolupráce.

Dvojici se rozhodl pomoct producent MadSkill, který se podílel na produkci beatu v kombinaci žánrů edm, future urban music, housu, trapu a elektronické hudby, které se objevují na celém CD REBIRTH. Následně se MadSkill postaral i o celkový mix a master songu.

K písni “WorthLess” byl natočen i videoklip, o který se postaral DepresMuzik, přičemž finální střih, barvy a efekty si vzal na starost opět multitalentovaný čávo MadSkill. Videoklip zároveň vyznačuje text songu: “Nikdy by si člověk neměl nechat vzít svou vnitřní krásu a sílu, kterou v sobě má. Vnitřní krásu ve videoklipu vyznačují barvy na mém těle, které mi chce někdo sebrat. Říká mi, že jsem “WorthLess”, tedy bezcenná, a snaží se mě potopit. Na konci si uvědomím co se děje, tu bolest, kterou mi způsobil a snažím se utéct. Je to hodně umělecky pojaté, je mi jasné, že ne každý to pochopí,” říká o videoklipu zpěvačka Annette Pfab, která text napsala.

Videoklip byl točen v pražském Drivehouse a dvojice si jako hosta vybrala pop-artistu Josefa Rataje, známého také jako Rataj Art, který se postaral o uměleckou část – tedy pomalování Annettina těla. “Byla to velmi zajímavá zkušenost, zatím jsem maloval jen na plátna, zdi a textil,” řekl s úsměvem Rataj.

V budoucnu se můžete těšit na další song DJ B-freEho, opět v kolaboraci s Annette Pfab. “Už nyní můžeme říct, že videoklip k songu s názvem Tiger lidi pobaví,” řekl DJ B-freE.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit