Po oznámení, které rozšířil label CHOP DOWN RECORDS, že Čistychov již není mezi námi, jsme se konečně dočkali odpovědi na otázky, které měli fanoušci na tuto značně kontroverzní informaci.

Přední český hiphopový producent DJ Wich vypustil na svém youtube channelu track s názvem “Questions”, který odkazuje na jeho sérii videí, ve kterých vyzpovídal špičku česko-slovenské hiphopové scény. Na beatu můžeme slyšet kolaboraci dvou producentů, které jsme společně na jedné skladbě ještě neslyšeli – MadSkill a DJ Wich.

MadSkill překvapil nejen nedávným releasem teaseru k novému singlu ”Shinobi”, ale nyní i zpěvem v refrénu. Ex “Čistychov” v tracku odpovídá na otázky, které jsme si určitě všichni minimálně jedenkrát položili.

A hlavní message celé skladby? Jistá je změna uměleckého pseudonymu z ”Čistychov” na ”Čis T”, vysvětlení proč už není ”chov”, či hudební směr chystaného solo alba – co vše za tím stojí? To zjistíte poslechnutím novinky ”QUESTIONS”.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit