5. 9. proběhne křest nyní již známého Logicova alba YZOMANDIAS. Tentokrát křest neproběhne tradičně v Chapeau Rouge, ale v Rock Café na Národní Třídě.

Logic se rozhodl  pokřtít své album YZOMANDIAS v Rock Café spolu se zbytkem YZO EMPIRE a speciálními hosty, jako je Robin Zoot, Yeezuz2020 a Zkrat Kratochvíl, kteří se objevili na albu, a zahájit tím tour roku 2015. Dále zde budou Milion+ DJs Pedro a Konex.

Jako předskokan se zde objeví Hasan a celé RFTS. Hasan nedávno vydal mixtape s názvem  LOVE HASAN, takže se fans mají na co těšit. 26. 8. byl navíc spuštěn i M+ e-shop, ale CDs a merch bude možné zakoupit i na místě.

Ve stejný den jako křest YZOMANDIAS (Facebook event zde) proběhne také akce STREET FASHION. Více informací najdeš v článku na našem webu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit