5. 9. proběhne křest nyní již známého Logicova alba YZOMANDIAS. Tentokrát křest neproběhne tradičně v Chapeau Rouge, ale v Rock Café na Národní Třídě.

Logic se rozhodl  pokřtít své album YZOMANDIAS v Rock Café spolu se zbytkem YZO EMPIRE a speciálními hosty, jako je Robin Zoot, Yeezuz2020 a Zkrat Kratochvíl, kteří se objevili na albu, a zahájit tím tour roku 2015. Dále zde budou Milion+ DJs Pedro a Konex.

Jako předskokan se zde objeví Hasan a celé RFTS. Hasan nedávno vydal mixtape s názvem  LOVE HASAN, takže se fans mají na co těšit. 26. 8. byl navíc spuštěn i M+ e-shop, ale CDs a merch bude možné zakoupit i na místě.

Ve stejný den jako křest YZOMANDIAS (Facebook event zde) proběhne také akce STREET FASHION. Více informací najdeš v článku na našem webu.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?