Pražský rapper Lepton dokončil své debutové EP Flightmode a minulý týden poslal ven video singl Rapgame minigolf feat. hošty a intro track Flightmode.

Tento týden konečně vychází první videoklip (Holub videos) k singlu #FADED, který se natáčel v netradičním prostředí první pražské sokolovny. Kromě Leptona přispěli k tracku svou slokou oba členové skupiny DBKL a Kayl (TROIS).

EP obsahuje 7 věcí a kromě hostů na mikrofonu na něm najdete originální beats výhradně od českých producentů. Na EP se tak podíleli Voodoo, Endorphin Takedown, Yikkes, Trezor, Underrate a Txmvs Vrvnv.

#FADED: https://www.youtube.com/watch?v=vKQpi0l2FnI

Minigolf: https://www.youtube.com/watch?v=QlYkJ6GtTUk

coverep

Odkaz na stažení EP: https://we.tl/v4KuZ9kGeC

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit