Poslední dobou velmi populární americká kapela původem z Ohia, Twenty One Pilots, vystoupí již v pátek 4. listopadu v pražské Tipsport aréně.

Koncert, který byl původně plánován do Fóra Karlín, byl vyprodán během velmi krátké doby, proto se pořadatelé rozhodli pro přesun do větší Tipsport arény. Tu se jim však taky podařilo vyprodat. Tak velký je o kapelu zájem!

Duo Twenty One Pilots funguje již od roku 2009, v aktuální sestavě však teprv od roku 2011. Tvoří jej zpěvák Tyler Joseph a bubeník Josh Dun. Minulý rok vydali svoje již čtvrté studiové album Blurryface, kde se nacházejí megahity jako Stressed Out, Ride nebo Heavydirtysoul.

A co ty, máš lístky?  😉

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit