V neděli 26. 7. se v pražském skateparku v Řepích konal 11. ročník skateboardové tour pro nesponzorované jezdce pod názvem Lakai rides on Ambassadors.

V betonovém skateparku se utkalo přes třicítku závodníku o věcné ceny v hodnotě 45 000,- Kč a cenné body do celkového hodnocení. Jan Blasný a jeho tým porotců pečlivě pozoroval a komentoval dění ve skateparku a mohli jsme tak vidět skvělou show nesponzorovaných jezdců. Byl vidět kvalitní skateboarding, velké souboje o nejlepší trik a hromada mladého talentu.

Třetí zastávka se koná 22. 8. v Hradci Králové a stojí za to se jít podívat a podpořit mladé talentované skateboardisty. V Praze tohle není jediná zastávka, 19. 9. se na Černém Mostě koná finále tour, takže se přijďte podívat.

AMBASSADORS BESTTRICK:

z mladší: Radek Košťák – 50:50 frbigspin out
za starší: Míla Hulmák – kick bs5:0

UMÍSTĚNÍ:

mladší kategorie STREESTYLE:

1. Radek Košťák
2. Kryštof Huja
3. Kryštof Macek<

starší kategorie STREETSTYLE:

1. Jindra Koten
2. Tomáš Ondrejka
3. Pavel Fořtík

zdroj: Black Bee Photography

Byl jsem se osobně podívat na talenty v Řepích a opravdu jsem si odnesl velký zážitek z této akce, určitě se můžete těšit na report z Černého Mostu!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit