Vítězka soutěže ArFashion Designer 2014 zvítězila se svou kolekcí K.R.O.J. díky své dokonalé práci, originálnímu zpracování, pečlivému řemeslu a čerpání inspirace z národního dědictví. Ani letošní kolekce Terezy Havránkové neopomíjí tyto kvality.

V loňském roce návrhářka vycházela z inspirace českým folklórem a tradičními národními kroji. Letos vychází síla její kolekce ze samotné přírody, krajiny rodného kraje. Kolekce Můj kraj, čerpá z Českého středohoří. Reliéfy, kopce, louky, lesy, přírodní uklidňující barvy a čistý svěží vzduch z čerstvě došité kolekce doslova sálá. Městské i klasické přírodní prvky jsou v kolekci harmonicky propojeny v pohodlné, neotřelé modely, které snadno zkombinujete s nejnovějšími trendy i nestárnoucí klasikou, jako jsou ikonické a tradiční superstar od značky adidas. Vznikne tak dokonalý model, umožňující ladný pohyb v kopcovitém terénu, po městských chodnících i kočičích hlavách a zároveň nevšední kreace poutající pozornost. Své o tom ví moderátorky a herečky Míša Maurerová a Lenka Vacvalová, které měly tu možnost si tyto krásné modely spolu se superstar obléci a užít si pozornosti davu.

O tom, že Tereza Havránková umí nejen výborně tvořit, ale také zcela jedinečně svou tvorbu prezentovat vás přesvědčí následující řádky:

„I když se převážně v dívčí části nejedná přímo o šaty využitelné na túry do kopců, lze jejich inspirační zdroj teniskami podtrhnout a ozvláštnit je. V určitých částech modelů je velmi čitelná křivka kruhových výsečí nacházející se v přední části obuvy, která je posléze olemována známým designem proužků. Na dvou dámských modelech je také nekonečný design pruhů, které ač jsou vypáleny na oděvech rozkouskovaně, připomínají stejně jako u bot cirkulaci a dráhu v krajině, na stezce, či pěšině. Proužek se pak stává důležitým kontrastním bodem, který cíleně probouzí touhu po zdolání dálek, které jsou v našem životě takřka nekonečné.“

Nechte se okouzlit a hlavně obléknout někým, kdo ví, co dělá a pro práci módního návrháře se narodil. Podpořte Terku a její kolekci a vydejte se spolu s ní a známými fashion blogery do pražských ulic. Letos také Arcolor pomáhá pohybem prostřednictvím aplikace EPP od Skupiny ČEZ a pomoci můžete i vy! Stačí stáhnout aplikaci a vyrazit 9. 9. 2015 s Arcolorem na Fashion maraton.

3 km dlouhé módní molo bude poprvé zdoláváno jinak než na jehlách. Obuj i ty tenisky od adidas a staň se součástí jedinečné módní show pod širým nebem. Jak sama návrhářka píše: „Proužek se pak stává důležitým kontrastním bodem, který cíleně probouzí touhu po zdolání dálek.“

Zdolejte spolu s modelkami módní molo a podmaňte si svět módy.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE