Móda to je výzva. Výzva, kde nic není nemožné. A to ani 3 km maraton. O čem je řeč? Řeč je o nejdelším módním mole světa v pražských ulicích, které již brzy ožije díky Festivalu mladé módy Arcolor. Předvedou se na něm modely z nejnovější kolekce Terezy Havránkové, loňské držitelky titulu ArFashion Designer.

Dva dny nabité módou a ukázka toho, že kreativní mladí lidé existují a kreativita samotná nás povzbuzuje, inspiruje a dává nám možnost snít. Festival mladé módy Arcolor proběhne 9. 9. – 10. 9. 2015 v pražských ulicích a pražském Theatro Music Club v Křižíkově ulici. Opět bude dána příležitost mladým a talentovaným návrhářům, kteří se utkají v boji o titul ArFashion Designer. Kdo z nich bude dalším vítězem, kdo z nich navrhne další kolekci prezentovanou přímo v pražských ulicích pro rok 2016? To se dozvíte 10. 9. 2015 na závěrečném večeru patřícím finalistům soutěže ArFashion Designer 2015.

Nenechte si ujít ani středeční program a přijďte se podívat na některé známé tváře z loňských ročníků a prohlédnout si jejich práci. No a především, nenechte v tom modelky a modely, kterými se letos stanou známí fashion blogeři, samotné a přijďte je 9. 9. 2015 podpořit na módním mole vedoucím pražskými ulicemi. Fashion maraton letos pomáhá pohybem prostřednictvím mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ a pomoci můžete i vy, stačí si aplikaci stáhnout a vyrazit s Arcolorem do ulic. Staňte se součástí průvodu, staňte se součástí módy, a podpořte tím dobrou věc! Tak jako herečka a moderátorka, tvář Festivalu mladé módy Arcolor Míša Maurerová a její fashion trip Prahou alias pozvání na letošní ročník Arcoloru.

Arcolor 2015 – pozvánka

Nejde-li Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi a tak vás tímto Míša vyzívá, přijďte blíž a nechte v sobě probudit módu. Probuďte v sobě Arcolor, 9. 9. – 10. 9. 2015 v pražských ulicích a v Theatro Music Club!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit