Minulý rok exceloval se svojí deskou To Pimp A Butterfly, díky které také sklidil nespočet ocenění, výborných ohlasů a pochval. Utekl necelý rok a Kendrick tu je zpět s novým materiálem.

Koloběh tohoto alba odstartovala píseň The Heart Part 4. Dále pokračoval divoký banger Humble, který se již vyskytuje na zmiňované desce DAMN. Mnoho hosty se to na tomto albu nehemží, a tak se tu vyskytuje pouze Rihanna a nečekaně i skupina U2. Celý internet šílí, fanoušci jakbysmet. Možná ta největší rapová událost tohoto roku se odehrála právě teď.

zdroj: twitter.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit