Double B aka Swaggethi Yolognese aka Brumikowski je mladý talentovaný hudebník a tvůrce videí.

Swaggethimu nejde tak o lyrickou stránku hudby, ale jak on sám řekl: “O feel z melodie.” Double B před rokem vydal NOTEPADPARTY MIXTAPE, kde měl dost významných hostů, jako je například Purple P. z TIGP nebo Hasan (LOVE HASAN MIXTAPE). V poslední době vyhodil ven mixtape HTAEET, což  znamená špagety. Je to směs tracků, které mu překážely v PC, protože pracuje na EP. Ale to není vše. Dále pracuje na DOUBLE ALBUM, kde jedna část bude jako Double B, kde budou klasicky věci, co dělá, a na druhé části bude jako Yolognese, kde budou reggaetony (taneční jihoamerická plážová hudba), jako je například YOLOTOREADOR s TIGP.

Když jsem se zeptal, co považuje za svůj největší úspěch, řekl mi, že každá věc, co udělá. Proto to dělá. Momentálně se rozhodl sám sobě dělat klipy a víc se zabývat videem a fotkou. Mimochodem pracoval na klipu BADMAN a ICQ od TIGP a také pracoval se slovenskými zástupci jako je Savannah Princ nebo Mc ZMRD.

Nedávno vydal FOLK SWAG EN ASS ATWERK ft. Lonely Pimp. Video dělal sám Brumikowski a produkci Yaakub z TIGP. Brumikowski mi také prozradil, že je rád, že se dostal mezi lidi, co mu rozumí, jako je právě TIGP nebo RFTS. On sám však nemá žádnou crew ani gang nebo tak podobně. Všechno dělá převážně selfmade.

Časem se můžeme těšit na spolupráci se španělským PXXR GVNG i s videoklipem. Klip bude dělat Double B tady v Česku a druhou půlku budou dělat tam: “Já a Yaakub tam asi nepojedem,” řekl Swaggethi.

Poslechni si:

Podporujte Double Bho tvorbu a sledujte ho na na YouTube, Instagram, Soundcloud!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?