Double B aka Swaggethi Yolognese aka Brumikowski je mladý talentovaný hudebník a tvůrce videí.

Swaggethimu nejde tak o lyrickou stránku hudby, ale jak on sám řekl: “O feel z melodie.” Double B před rokem vydal NOTEPADPARTY MIXTAPE, kde měl dost významných hostů, jako je například Purple P. z TIGP nebo Hasan (LOVE HASAN MIXTAPE). V poslední době vyhodil ven mixtape HTAEET, což  znamená špagety. Je to směs tracků, které mu překážely v PC, protože pracuje na EP. Ale to není vše. Dále pracuje na DOUBLE ALBUM, kde jedna část bude jako Double B, kde budou klasicky věci, co dělá, a na druhé části bude jako Yolognese, kde budou reggaetony (taneční jihoamerická plážová hudba), jako je například YOLOTOREADOR s TIGP.

Když jsem se zeptal, co považuje za svůj největší úspěch, řekl mi, že každá věc, co udělá. Proto to dělá. Momentálně se rozhodl sám sobě dělat klipy a víc se zabývat videem a fotkou. Mimochodem pracoval na klipu BADMAN a ICQ od TIGP a také pracoval se slovenskými zástupci jako je Savannah Princ nebo Mc ZMRD.

Nedávno vydal FOLK SWAG EN ASS ATWERK ft. Lonely Pimp. Video dělal sám Brumikowski a produkci Yaakub z TIGP. Brumikowski mi také prozradil, že je rád, že se dostal mezi lidi, co mu rozumí, jako je právě TIGP nebo RFTS. On sám však nemá žádnou crew ani gang nebo tak podobně. Všechno dělá převážně selfmade.

Časem se můžeme těšit na spolupráci se španělským PXXR GVNG i s videoklipem. Klip bude dělat Double B tady v Česku a druhou půlku budou dělat tam: “Já a Yaakub tam asi nepojedem,” řekl Swaggethi.

Poslechni si:

Podporujte Double Bho tvorbu a sledujte ho na na YouTube, Instagram, Soundcloud!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit