Zpěvák Jake Bugg míří s novou deskou On My One přímo do velkého sálu pražské Lucerny.

Britský zpěvák Jake Bugg letos objíždí Evropu za účelem propagace svého nového alba On My One, které v červnu vydal a které jsme měli možnost slyšet letos už na hlavním pódiu Sziget Festivalu, a nemohli jsme si ho vynachválit.

Ten kluk je pořádně charismatický, s úžasným hlasem, perfektním britským přízvukem, skvělou hrou na kytaru a hlavně s úžasnými songy, že koncertem baví publikum od začátku až do konce.

A naštěstí máme možnost ho slyšet letos ještě jednou, a to právě ve Velkém sálu pražské Lucerny už 16. listopadu, kde se představí společně s kapelou Blossoms, která mu předskakuje.

Jestli máš rád hudbu, která je naživo tak dobrá, že ti až běhá mráz po zádech, tak si určitě nezapomeň koupit lístky na Ticketpro na jeho letošní pražské vystoupení!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit