Zpěvák Jake Bugg míří s novou deskou On My One přímo do velkého sálu pražské Lucerny.

Britský zpěvák Jake Bugg letos objíždí Evropu za účelem propagace svého nového alba On My One, které v červnu vydal a které jsme měli možnost slyšet letos už na hlavním pódiu Sziget Festivalu, a nemohli jsme si ho vynachválit.

Ten kluk je pořádně charismatický, s úžasným hlasem, perfektním britským přízvukem, skvělou hrou na kytaru a hlavně s úžasnými songy, že koncertem baví publikum od začátku až do konce.

A naštěstí máme možnost ho slyšet letos ještě jednou, a to právě ve Velkém sálu pražské Lucerny už 16. listopadu, kde se představí společně s kapelou Blossoms, která mu předskakuje.

Jestli máš rád hudbu, která je naživo tak dobrá, že ti až běhá mráz po zádech, tak si určitě nezapomeň koupit lístky na Ticketpro na jeho letošní pražské vystoupení!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?