Kreativní skupina F*CK THEM nezaspává a dále pokračuje ve spoluprácích se zahraničím.

Doteď představovali jen jednotlivé singly s videoklipy, což se ale s dnešním dnem mění. Přes YouTube channel FCK THEM totiž vychází kompletní mixtape Please Don’t Listen od SNUBBS s produkcí od TA Beats.

Jedná se o velmi kvalitní počin nabitý spoustou hitů. Snubbsovu tvorbu jsme u nás mohli postřehnout například z Dalybových setů, který do nich jeho tracky často zařazuje.

Dost už bylo slov a nyní si pusť kompletní mixtape.

Kromě této novinky F*CK THEM ohlašují i vydání producentského alba Dalyba, přičemž první singl vyjde již za pár dní!

Ve studio je rovněž stále zavřený ZAYO, který pracuje na svém debutovém počinu… A v prodeji je merch od GLEB-a, který si můžeš koupit přes www.fckthem.com.

Nezapomeň sledovat F*CK THEM na sociálních sítích, kde budou další novinky postupně odhalovat.

IG: https://www.instagram.com/fckthemcom/

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit