Kdo z nás by nechtěl žít si pohodlný život, bez zbytečných nervů a nesnází. Proplouvat si životem jen tak, aniž by nás potkala nějaká nepříjemnost. Člověk míní, Pán Bůh mění. I když si to nikdo z nás nechce připustit, během jedné vteřiny může být všechno jinak. Co udělat pro to, aby se „osudové tsunami“ dotklo co nejméně? 

Náhrada za ztráty

Štěstí přeje připraveným. Nevíme, na kolik se známé rčení zakládá na pravdě, víme však, že kdo má krytá záda, schytá to v reálu méně. Mít pomoc v záloze znamená být dobře pojištěn. Každý člověk by měl v dnešní době vědět, co je to pojištění odpovědnosti. Takové pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu. V praxi jde o skutky, které poškodí, zničí nebo se jakkoliv destruktivně dotknout nejen vás, ale i třetí osoby.  

Rozbili jste kamarádovi vzácnou věc? Zničili jste sousedovi svým neuváženým jednání majetek? Způsobili jste škodu v obchodě? Všude zde pomůže takzvaná pojistka na blbost, která umí zmírnit dopady celé situace a hlavně za vás zaplatí škodu. Pojištění se totiž zřizuje bez spoluúčasti a platí pro celou rodinu celosvětově. Nezáleží tak na místě, ani rodinném příslušníku, který karambol způsobí.

Opora v zaměstnání

Stejně dobře chráněni můžete být i ve svém zaměstnání. Je úplně jedno, jestli jste „bílý límeček“ v kanceláři nebo pracujete jako dělník na svatbě nebo operátor ve výrobě. Na každém pracovišti se může stát nehoda vaším zaviněním a způsobenou škodu po vás bude zaměstnavatel vymáhat. Nepříjemnou situaci dokáže zachránit pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu, které řeší veškerou újmu, jež způsobil zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovněprávním vztahu nebo v přímé v souvislosti s ním.

Maximální pojistná částka, která lze pro toto pojištění sjednat, je půl milionu korun, přitom limit spoluúčasti je nastaven na pouhých pět tisíc. V případě škodní události, která bude oficiálně řešena a na kterou se bude pojistné krytí vztahovat, člověk zaplatí v každém případě jen pět tisíc a pojišťovna doplatí zbytek.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit