Fotbalová životopisná audiokniha vychází k příležitosti letošního EURA 2016. Zákulisí fotbalového světa, ale i sonda do Zlatanova života, to vše v audio podobě dostupné exklusivně na Audiotéce. Ibrahimović patří mezi nejlepší a nejlépe placené útočníky současnosti, jeho posledním angažmá byl francouzský fotbalový klub Paris Saint Germain, ze kterého v půlce května odešel. Zlatan je kapitánem švédské reprezentace a ve svém rodném Švédsku je uctíván jako národní hrdina. Životopis je lákadlem pro fotbalové fanoušky také proto, že načtení se na výbornou zhostil velký fanoušek, a ve svých volných chvílích i aktivní fotbalista, David Novotný. Audiokniha vyšla ve spolupráci s vydavatelstvím Host.

Fotbalová audiokniha o Zlatanovi popisuje jeho dětství, začátek kariéry v týmu Malmö FF, až po profesionální úspěchy v těch nejlepších fotbalových klubech Evropy. Spolu s pohledem do zákulisí špičkového fotbalového světa se jedná o jedinečnou audioknihu o cestě světoznámého fotbalisty až na vrchol.

Jeho život nebyl jednoduchý – vzhledem k problémům v rodině se většinu svého dětství o sebe musel starat sám. Přesto se mu podařilo uspět a vybudovat si kariéru světově úspěšného fotbalisty. Zlatan nejenom jako fotbalista, ale především jako člověk, kterému se z nelehkých podmínek dítěte uprchlíků podařilo postupně propracovat až na vrchol sportovního žebříčku. Jeho sportovní kariéru zdobí nizozemský ligový titul s Ajaxem Amsterdam, Scudetto – ligový titul s Juventusem Turín, Interem Milán, nebo ligový titul s FC Barcelona. Vyhrál mnoho ocenění za nejhezčí gól, i když všechny jeho trefy můžeme považovat za nezapomenutelné.

Jak funguje fotbalové zákulisí, svět fotbalových agentů, trenérů, sportovních, ale i bulvárních novinářů, jaké jsou vztahy mezi spoluhráči? Zajímavý a otevřený příběh o osobních i fotbalových úspěších, ale také o konfliktech a skandálech, které provázeli a stále provázejí  jeho život.

„Rád jsem se zhostil úkolu namluvit knihu o Zlatanovi, byl jsem žádostiv, co nového se o něm dozvím, a nelituji. Mám ho samozřejmě radši než před přečtením jeho životopisu. Fotbal je moje láska a cokoli se kolem něho pohybuje mě nenechá klidným. Velmi mě načítání audioknihy bavilo,“ řekla o audioknize její interpret David Novotný.


Já jsem Zlatan Ibrahimović

autor: David Lagercrantz, interpret: David Novotný, délka: 12 hod 49 min, cena:  249,- Kč


O Audiotéce

Služba Audiotéka nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2800 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt, Forbes a Newsweek. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku přes www.audioteka.sk a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

www.audioteka.cz

www.facebook.com/audioteka.cz

www.twitter.com/audioteka_cz

https://plus.google.com/+AudiotekaCZ

www.youtube.com/audiotekacz

www.instagram.com/audioteka.cz_sk

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit