Fotbalová životopisná audiokniha vychází k příležitosti letošního EURA 2016. Zákulisí fotbalového světa, ale i sonda do Zlatanova života, to vše v audio podobě dostupné exklusivně na Audiotéce. Ibrahimović patří mezi nejlepší a nejlépe placené útočníky současnosti, jeho posledním angažmá byl francouzský fotbalový klub Paris Saint Germain, ze kterého v půlce května odešel. Zlatan je kapitánem švédské reprezentace a ve svém rodném Švédsku je uctíván jako národní hrdina. Životopis je lákadlem pro fotbalové fanoušky také proto, že načtení se na výbornou zhostil velký fanoušek, a ve svých volných chvílích i aktivní fotbalista, David Novotný. Audiokniha vyšla ve spolupráci s vydavatelstvím Host.

Fotbalová audiokniha o Zlatanovi popisuje jeho dětství, začátek kariéry v týmu Malmö FF, až po profesionální úspěchy v těch nejlepších fotbalových klubech Evropy. Spolu s pohledem do zákulisí špičkového fotbalového světa se jedná o jedinečnou audioknihu o cestě světoznámého fotbalisty až na vrchol.

Jeho život nebyl jednoduchý – vzhledem k problémům v rodině se většinu svého dětství o sebe musel starat sám. Přesto se mu podařilo uspět a vybudovat si kariéru světově úspěšného fotbalisty. Zlatan nejenom jako fotbalista, ale především jako člověk, kterému se z nelehkých podmínek dítěte uprchlíků podařilo postupně propracovat až na vrchol sportovního žebříčku. Jeho sportovní kariéru zdobí nizozemský ligový titul s Ajaxem Amsterdam, Scudetto – ligový titul s Juventusem Turín, Interem Milán, nebo ligový titul s FC Barcelona. Vyhrál mnoho ocenění za nejhezčí gól, i když všechny jeho trefy můžeme považovat za nezapomenutelné.

Jak funguje fotbalové zákulisí, svět fotbalových agentů, trenérů, sportovních, ale i bulvárních novinářů, jaké jsou vztahy mezi spoluhráči? Zajímavý a otevřený příběh o osobních i fotbalových úspěších, ale také o konfliktech a skandálech, které provázeli a stále provázejí  jeho život.

„Rád jsem se zhostil úkolu namluvit knihu o Zlatanovi, byl jsem žádostiv, co nového se o něm dozvím, a nelituji. Mám ho samozřejmě radši než před přečtením jeho životopisu. Fotbal je moje láska a cokoli se kolem něho pohybuje mě nenechá klidným. Velmi mě načítání audioknihy bavilo,“ řekla o audioknize její interpret David Novotný.


Já jsem Zlatan Ibrahimović

autor: David Lagercrantz, interpret: David Novotný, délka: 12 hod 49 min, cena:  249,- Kč


O Audiotéce

Služba Audiotéka nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2800 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt, Forbes a Newsweek. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku přes www.audioteka.sk a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

www.audioteka.cz

www.facebook.com/audioteka.cz

www.twitter.com/audioteka_cz

https://plus.google.com/+AudiotekaCZ

www.youtube.com/audiotekacz

www.instagram.com/audioteka.cz_sk

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE