Nejnovější, nejmodernější, nejrychlejší a také nejdražší iPhone firmy Apple z USA, se v předprodeji prodal během několika desítek minut. Noví zákazníci si na svůj předplacený iPhone počkají až šest týdnů.

Nejnovější iPhone X byl již před několika týdny představen společně s dalšími iPhony, a to iPhonem 8 a 8 plus. Nejočekávanější telefon iPhone X, který přivedl hned několik novinek do světa iPhonů, se nyní stává nedostatkovým zbožím. Při nedávném spuštění a zahájení prodeje, se doposud nejdražší iPhone společnosti Apple prodal do několika desítek minut.

Přední strana iPhonu X s plnohodnotným displayem. (zdroj: techcrunch.com)

Sám výrobce takový zájem o jeden produkt nečekal a spoléhal se také na dobré prodeje iPhonu 8 a 8 plus. To je jeden z důvodů, proč Apple omezuje výrobu obou modelů s číslem osm. Snížením výroby osmičkových modelů o téměř 50 % se Apple snaží zvýšením výrobních kapacit uspokojit poptávku po iPhonu X. Ten se prvním zájemcům do rukou dostane již 3.11.2017.

Porovnání nejnovějších iPhonů. Zleva: iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8. (zdroj: www.pocket-lint.com)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit