Nejnovější, nejmodernější, nejrychlejší a také nejdražší iPhone firmy Apple z USA, se v předprodeji prodal během několika desítek minut. Noví zákazníci si na svůj předplacený iPhone počkají až šest týdnů.

Nejnovější iPhone X byl již před několika týdny představen společně s dalšími iPhony, a to iPhonem 8 a 8 plus. Nejočekávanější telefon iPhone X, který přivedl hned několik novinek do světa iPhonů, se nyní stává nedostatkovým zbožím. Při nedávném spuštění a zahájení prodeje, se doposud nejdražší iPhone společnosti Apple prodal do několika desítek minut.

Přední strana iPhonu X s plnohodnotným displayem. (zdroj: techcrunch.com)

Sám výrobce takový zájem o jeden produkt nečekal a spoléhal se také na dobré prodeje iPhonu 8 a 8 plus. To je jeden z důvodů, proč Apple omezuje výrobu obou modelů s číslem osm. Snížením výroby osmičkových modelů o téměř 50 % se Apple snaží zvýšením výrobních kapacit uspokojit poptávku po iPhonu X. Ten se prvním zájemcům do rukou dostane již 3.11.2017.

Porovnání nejnovějších iPhonů. Zleva: iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8. (zdroj: www.pocket-lint.com)

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?