Je tady další Instameet, tentokrát v Praze! Akce, při které máte možnost potkat a poznat známé osobnosti českého Instagramu, které například sledujete a obdivujete. Pokud vás zajímají bližší informace, čtěte dál!

Instameety jsou srazy uživatelů Instagramu a pořádají se po celém světě. Jak říká jeden z pořadatelů Instameetu u nás v České republice Hynek Hampl (@hynecheck): ,,Není to žádná “vážná” akce, spíš taková uvolněná a zábavná. Přijít může kdokoliv. Pár lidí se tam zná, ale vždy přijde hodně nových. Často je tam převaha mimopražáků. Přijít může každý, kdo má Instagram účet a baví ho fotit. A jestli fotí na iPhone, Samsung, full-frame DSLR, tablet či kompakt je úplně jedno.”

1742529_445580672257781_976808830_n

Sraz je naplánován na sobotu 28. února 2015 v 11:00 na stanici metra a tramvají Malostranská, kde se mají sejít desítky nejaktivnějších českých instagramerů. Na akci nebude chybět dvojice pořadatelů @hynecheck a @prazakj, dále také @j1rk4, @matescho, @majkl_k, @danekpavel, zřejmě i @vojtechlinkgawlas, holky z @czech_vibes, @lucascorny, @eluch a další super lidi, mezi kterými můžete být klidně i vy!

Kam se půjde? Vše záleží na domluvě zúčastněných, počasí a jiných okolnostech, ale zřejmě po pražských fotogenických uličkách, do parku apod. Konec akce není pevně daný, někdo se může odpojit dříve, někdo se zas může zdržet a fotit až do večera.

A co nám dále o akci Hynek pověděl? ,,Poznáš nové zajímavé lidi, poznáš lidi, co sleduješ na Instagramu. Uuvidíš jak fotí, upravují, jací jsou ve skutečnosti a tak dále. Většinou má každý nějaký bláznivý nápad na focení a tohle je chvíle, kdy se uskutečňují. Ať už sledováním trendů u uživatelů z celého světa, nebo něco zcela nového (#jumpstagram #caughtgramming a další). Někdy zajdeme i na jídlo a něco dobrého k pití a kecáme dál. Už jsme pořádali několik podobných akcí a vždy to byla zábava.”

Jak tyto akce vypadaly v minulosti se můžeš podívat na následujícíh krátkých videích:

#INSTAMEETKLADNO // 11th January 2015

Instameet CZ (Prague) 2014

Informace nám poskytl Hynek Hampl, děkujeme.

Tak co, půjdeš? Pokud ano, tak si to užij a nezapomeň sledovat @CZECHMAG na Instagramu!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit