Je tady další Instameet, tentokrát v Praze! Akce, při které máte možnost potkat a poznat známé osobnosti českého Instagramu, které například sledujete a obdivujete. Pokud vás zajímají bližší informace, čtěte dál!

Instameety jsou srazy uživatelů Instagramu a pořádají se po celém světě. Jak říká jeden z pořadatelů Instameetu u nás v České republice Hynek Hampl (@hynecheck): ,,Není to žádná “vážná” akce, spíš taková uvolněná a zábavná. Přijít může kdokoliv. Pár lidí se tam zná, ale vždy přijde hodně nových. Často je tam převaha mimopražáků. Přijít může každý, kdo má Instagram účet a baví ho fotit. A jestli fotí na iPhone, Samsung, full-frame DSLR, tablet či kompakt je úplně jedno.”

1742529_445580672257781_976808830_n

Sraz je naplánován na sobotu 28. února 2015 v 11:00 na stanici metra a tramvají Malostranská, kde se mají sejít desítky nejaktivnějších českých instagramerů. Na akci nebude chybět dvojice pořadatelů @hynecheck a @prazakj, dále také @j1rk4, @matescho, @majkl_k, @danekpavel, zřejmě i @vojtechlinkgawlas, holky z @czech_vibes, @lucascorny, @eluch a další super lidi, mezi kterými můžete být klidně i vy!

Kam se půjde? Vše záleží na domluvě zúčastněných, počasí a jiných okolnostech, ale zřejmě po pražských fotogenických uličkách, do parku apod. Konec akce není pevně daný, někdo se může odpojit dříve, někdo se zas může zdržet a fotit až do večera.

A co nám dále o akci Hynek pověděl? ,,Poznáš nové zajímavé lidi, poznáš lidi, co sleduješ na Instagramu. Uuvidíš jak fotí, upravují, jací jsou ve skutečnosti a tak dále. Většinou má každý nějaký bláznivý nápad na focení a tohle je chvíle, kdy se uskutečňují. Ať už sledováním trendů u uživatelů z celého světa, nebo něco zcela nového (#jumpstagram #caughtgramming a další). Někdy zajdeme i na jídlo a něco dobrého k pití a kecáme dál. Už jsme pořádali několik podobných akcí a vždy to byla zábava.”

Jak tyto akce vypadaly v minulosti se můžeš podívat na následujícíh krátkých videích:

#INSTAMEETKLADNO // 11th January 2015

Instameet CZ (Prague) 2014

Informace nám poskytl Hynek Hampl, děkujeme.

Tak co, půjdeš? Pokud ano, tak si to užij a nezapomeň sledovat @CZECHMAG na Instagramu!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?