Ve čtvrtek 23. června Theophilus London tweetnul Ianu Connorovi “Every time I see u I’m gonna fuck you up, Evrytime u dirty fucking rapist @souljaian #Eveytime.” A tím to všechno začalo. Pokračoval s fotkou ASAP Bariho – zakladatel VLONE – a k tomu připsal: “Everything Bari did for u Everything Virgil did for u Everything I did for u That’s the thx we get? Word ?! @souljaian get security bro asap.”

V posledních týdnech je Ian Connor pod velkou kontrolou z důvodů podezření ze znásilnění několika žen a nyní Theo London, nejen že o něm psal věci na Twitter, ale postavil se mu i ve skutečnosti. Ve videu níže můžete vidět, jak Theo Ianovi říká: “I’ll slap the shit out of you!” Ve videu je i ASAP Rocky, který se celou situaci snaží nějak uklidnit.

“I’ll slap the shit out of you!”

https://twitter.com/PhillyCustoms/status/746059859443912704

Na posledním videu můžete vidět, jak Ian napadl Thea a jak po něm následně vystartoval Bari. Na videu se opět nachází například ASAP Rocky, ASAP Nast a nebo třeba zakladatel Off-White Virgil.

https://twitter.com/jacobstemkawski/status/746048764297756672

Toto video se již odehrává venku a je na něm vidět, jak ASAP Bari napadne Iana.

Tady máte pár dalších tweetů od Thea a Bariho, týkající se Iana:

Jestli jste postřehli před celkem už delší dobou, jak se pere Playboi Carti a jeden kamarád Asspizzy, Kerwin, tak to bylo jen jedno krátké video. Asspizza měl jedno schované a čekal na moment, kdy by ho dal ven. Ten moment je tu, koukněte na to.

Tato situace ještě neskončila, ale teprve začala a vypadá to, že Ian má velký, ale opravdu velký problém, protože jak Rocky, tak Kanye se rozhodně zastanou spíše Thea a Bariho.

Na závěr už jen pár vtipných meme k tématu.