Ve čtvrtek 23. června Theophilus London tweetnul Ianu Connorovi “Every time I see u I’m gonna fuck you up, Evrytime u dirty fucking rapist @souljaian #Eveytime.” A tím to všechno začalo. Pokračoval s fotkou ASAP Bariho – zakladatel VLONE – a k tomu připsal: “Everything Bari did for u Everything Virgil did for u Everything I did for u That’s the thx we get? Word ?! @souljaian get security bro asap.”

V posledních týdnech je Ian Connor pod velkou kontrolou z důvodů podezření ze znásilnění několika žen a nyní Theo London, nejen že o něm psal věci na Twitter, ale postavil se mu i ve skutečnosti. Ve videu níže můžete vidět, jak Theo Ianovi říká: “I’ll slap the shit out of you!” Ve videu je i ASAP Rocky, který se celou situaci snaží nějak uklidnit.

“I’ll slap the shit out of you!”

Na posledním videu můžete vidět, jak Ian napadl Thea a jak po něm následně vystartoval Bari. Na videu se opět nachází například ASAP Rocky, ASAP Nast a nebo třeba zakladatel Off-White Virgil.

https://twitter.com/jacobstemkawski/status/746048764297756672

Toto video se již odehrává venku a je na něm vidět, jak ASAP Bari napadne Iana.

Tady máte pár dalších tweetů od Thea a Bariho, týkající se Iana:

Jestli jste postřehli před celkem už delší dobou, jak se pere Playboi Carti a jeden kamarád Asspizzy, Kerwin, tak to bylo jen jedno krátké video. Asspizza měl jedno schované a čekal na moment, kdy by ho dal ven. Ten moment je tu, koukněte na to.

Tato situace ještě neskončila, ale teprve začala a vypadá to, že Ian má velký, ale opravdu velký problém, protože jak Rocky, tak Kanye se rozhodně zastanou spíše Thea a Bariho.

Na závěr už jen pár vtipných meme k tématu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit