Ve starém hangáru v Holešovicích bude Harmony Rec. už tenhle pátek hostit svoji dosud největší akci.

Harmony Rec. se kromě štěstí na vlastní producenty a DJe vyznačuje také kvalitním výběrem zahraničních hostů. Nejinak je tomu u švédského labelu Hypnus Records, jejichž členy zvala pražská crew už v minulosti na několik svých eventů. Spolupráci kluci ale tentokrát postaví na úplně jinou úroveň a představí společně to nejlepší, co mohou nabídnout.

Od svého založení v roce 2013 ve Stockholmu stihla parta okolo Hypnus Records vydat přes čtyřicet vinylových nahrávek a určovat trendy v rámci celé dub technové scény. Návštěvníci si to budou moct ověřit právě v pátek, kdy čtyři z hlavních představitelů labelu (Ntogn, Feral, Luigi Tozzi a Birds ov Paradise) zahrají svoje sety naživo. Tomu se přizpůsobí i celkový ráz akce, který kromě mejdanu bude mít i prvky koncertu, což je pro samotné Harmony Rec. dosud nový koncept.

Podobat se tomu bude i samotný prostor obřího skladu s prolnutou střechou. Zatím co v přízemí bude dost místa na tancování, o patro výš bude prostor na odpočívání s výhledem na celý parket, podobající se divadlu. To kluci z Gojo podpoří ještě originálními skleněnými lampami od Marka Silpocha. Ty se speciálně jen pro tuhle akci připravovaly už několik měsíců.

Půjde tak o speciální akci, se kterou Harmony Rec. mohou překonat svoje hranice a byla by škoda u toho chybět. Kromě kluků z Hypnus Records nebude chybět ani Alfred Czital, Yan a Raleigh. Vstupenky z předprodeje jsou už sice vyprodané, ale na vstupu by jich měl být dostatek. Do půlnoci za 390 a po půlnoci o stovku dráž.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit