Ve starém hangáru v Holešovicích bude Harmony Rec. už tenhle pátek hostit svoji dosud největší akci.

Harmony Rec. se kromě štěstí na vlastní producenty a DJe vyznačuje také kvalitním výběrem zahraničních hostů. Nejinak je tomu u švédského labelu Hypnus Records, jejichž členy zvala pražská crew už v minulosti na několik svých eventů. Spolupráci kluci ale tentokrát postaví na úplně jinou úroveň a představí společně to nejlepší, co mohou nabídnout.

Od svého založení v roce 2013 ve Stockholmu stihla parta okolo Hypnus Records vydat přes čtyřicet vinylových nahrávek a určovat trendy v rámci celé dub technové scény. Návštěvníci si to budou moct ověřit právě v pátek, kdy čtyři z hlavních představitelů labelu (Ntogn, Feral, Luigi Tozzi a Birds ov Paradise) zahrají svoje sety naživo. Tomu se přizpůsobí i celkový ráz akce, který kromě mejdanu bude mít i prvky koncertu, což je pro samotné Harmony Rec. dosud nový koncept.

Podobat se tomu bude i samotný prostor obřího skladu s prolnutou střechou. Zatím co v přízemí bude dost místa na tancování, o patro výš bude prostor na odpočívání s výhledem na celý parket, podobající se divadlu. To kluci z Gojo podpoří ještě originálními skleněnými lampami od Marka Silpocha. Ty se speciálně jen pro tuhle akci připravovaly už několik měsíců.

Půjde tak o speciální akci, se kterou Harmony Rec. mohou překonat svoje hranice a byla by škoda u toho chybět. Kromě kluků z Hypnus Records nebude chybět ani Alfred Czital, Yan a Raleigh. Vstupenky z předprodeje jsou už sice vyprodané, ale na vstupu by jich měl být dostatek. Do půlnoci za 390 a po půlnoci o stovku dráž.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE