29. březen byl dnem, kdy se v pražském obchodním centru Arkády Pankrác sjeli vyznavači a fanoušci EDM, pro které byl v rámci oblíbeného Gravity Festivalu připraven solidní line-up.

V Praze vystoupila například švédská formace Dada Life, tajemný Francouz Malaa, dále Ben Nicky, Dyro, Madison Mars, originální b2b set odehráli Dirtcaps & MANENE a v neposlední řadě návštěvníky roztančil i Bon Finix nebo Jaqullin.

“Hele prosim tě, nevíš, kde tady prodávaj ty dobrý žvejky? Tady všichni žvejkaj a já vůbec nevim, kde je berou,” ptá se v našem nejnovějším videu z Gravity Festivalu 2018 reportér Samuel Mrázik, který se mimochodem pomalu ani nestihl vyspat ze Student Festu, který se konal předešlou noc. Našel je?! A na co se ještě ptal návštěvníků? To se dozvíš ve videu níže.

Video vychází shodou okolností v den, kdy světem obletěla zpráva o úmrtí jednoho z nejvěhlasnějších jmen současné EDM scény – Aviciiho, autora hitů jako Wake Me Up, Hey Brother, Waiting For Love nebo Levels… #RIP

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?