29. březen byl dnem, kdy se v pražském obchodním centru Arkády Pankrác sjeli vyznavači a fanoušci EDM, pro které byl v rámci oblíbeného Gravity Festivalu připraven solidní line-up.

V Praze vystoupila například švédská formace Dada Life, tajemný Francouz Malaa, dále Ben Nicky, Dyro, Madison Mars, originální b2b set odehráli Dirtcaps & MANENE a v neposlední řadě návštěvníky roztančil i Bon Finix nebo Jaqullin.

“Hele prosim tě, nevíš, kde tady prodávaj ty dobrý žvejky? Tady všichni žvejkaj a já vůbec nevim, kde je berou,” ptá se v našem nejnovějším videu z Gravity Festivalu 2018 reportér Samuel Mrázik, který se mimochodem pomalu ani nestihl vyspat ze Student Festu, který se konal předešlou noc. Našel je?! A na co se ještě ptal návštěvníků? To se dozvíš ve videu níže.

Video vychází shodou okolností v den, kdy světem obletěla zpráva o úmrtí jednoho z nejvěhlasnějších jmen současné EDM scény – Aviciiho, autora hitů jako Wake Me Up, Hey Brother, Waiting For Love nebo Levels… #RIP

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit