Značka Converse je s námi už přesně 110 let. Za tu dobu si zvládli vybudovat postavení legendarního brandu a jejich nejpopulárnější modely jsou takové klasiky, že nevyjdou z módy snad nikdy.

Asi nejzásadnější model – Chuck Taylor All Star – jsme mohli spatřit už v nespočtu různých variacích a barevných kombinacích. Pro ikoničnost modelu Chuck 70’s sahají při spolupracích i největší jména módního průmyslu jako Virgil Abloh (Off-White) nebo Rei Kawakubo (Comme des Garçons).

A právě jejich sportovní dědictví oslavuje nová kolekce s názvem CHUCK 70 HERITAGE COURT. Najdeme zde nové barevné variace klasických Chuck 70’s, které příjemně osvěží každý letní outfit. Proužky na boku dodávají celé siluetě netradiční vzhled a nádech. Tenisky jsou samozřejmě vyrobeny z kvalitních látek a mají dokonce vyztuženou stélku a silnější podešev – tím pádem obstojí i na delší procházky či sportovní klání. Budou zde jak vysoké, tak nízké modely, takže si vybere opravdu každý.

Celá kolekce je k dostání v monobrandové prodejně v Centru Chodov a také u vybraných prodejců, pro více informací pak můžete zkontrolovat webové stránky značky či jejich Instagram a Facebook.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit