Značka Converse je s námi už přesně 110 let. Za tu dobu si zvládli vybudovat postavení legendarního brandu a jejich nejpopulárnější modely jsou takové klasiky, že nevyjdou z módy snad nikdy.

Asi nejzásadnější model – Chuck Taylor All Star – jsme mohli spatřit už v nespočtu různých variacích a barevných kombinacích. Pro ikoničnost modelu Chuck 70’s sahají při spolupracích i největší jména módního průmyslu jako Virgil Abloh (Off-White) nebo Rei Kawakubo (Comme des Garçons).

A právě jejich sportovní dědictví oslavuje nová kolekce s názvem CHUCK 70 HERITAGE COURT. Najdeme zde nové barevné variace klasických Chuck 70’s, které příjemně osvěží každý letní outfit. Proužky na boku dodávají celé siluetě netradiční vzhled a nádech. Tenisky jsou samozřejmě vyrobeny z kvalitních látek a mají dokonce vyztuženou stélku a silnější podešev – tím pádem obstojí i na delší procházky či sportovní klání. Budou zde jak vysoké, tak nízké modely, takže si vybere opravdu každý.

Celá kolekce je k dostání v monobrandové prodejně v Centru Chodov a také u vybraných prodejců, pro více informací pak můžete zkontrolovat webové stránky značky či jejich Instagram a Facebook.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE