Již tento pátek se obchodní centrum Arkády Pankrác opět promění v jeden obří taneční klub. Stane se tak při příležitosti již několikátého ročníku netradičního festivalu Gravity.

Ten nám letos přiveze do Prahy taková jména EDM scény, jako je například Tujamo, Zonderling nebo Sikdope, který si na festivalu odbyde svou premiéru. Celkově se můžeme těšit na více jak desítku světových i českých i djs, kteří se předvedou na dvou stagích.

Hlavním sponzorem akce je švýcarská značka vodek Trojka, takže alkohol poteče proudem. Pokud i jsi i ty milovník taneční muziky, tak doraž v pátek 13.10.2017 do obchodního domu Arkády Pankrác!


Aftermovie z minulého roku:


Vstupenky můžete zakoupit zde.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE