Již tento pátek se obchodní centrum Arkády Pankrác opět promění v jeden obří taneční klub. Stane se tak při příležitosti již několikátého ročníku netradičního festivalu Gravity.

Ten nám letos přiveze do Prahy taková jména EDM scény, jako je například Tujamo, Zonderling nebo Sikdope, který si na festivalu odbyde svou premiéru. Celkově se můžeme těšit na více jak desítku světových i českých i djs, kteří se předvedou na dvou stagích.

Hlavním sponzorem akce je švýcarská značka vodek Trojka, takže alkohol poteče proudem. Pokud i jsi i ty milovník taneční muziky, tak doraž v pátek 13.10.2017 do obchodního domu Arkády Pankrác!


Aftermovie z minulého roku:


Vstupenky můžete zakoupit zde.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit