I přesto, že Glebovo debutové album LAVIČKA PIMPIN bylo vydané teprve nedávno a samotný křest proběhne tuto sobotu, posílá nám slovenský rapper gleb : zoo úplně nový singl společně i s videem.

Track s názvem ANARCHIA začíná s mysticky znějícím beatem, který se však po chvíli zrychlí a Gleb tradičně začíná sypat své originální a rychlé bars. Poslouchej a udělej si názor sám.

V úvodu jsme zmínili i křest alba, který proběhne již tuto sobotu v Bratislavě společně s hosty jako Smack, Delik, Hatori Hanza, Hypetrain, d n b djs crew STALEMALO a další. Pro více informací sleduj facebookovou událost!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit