I přesto, že Glebovo debutové album LAVIČKA PIMPIN bylo vydané teprve nedávno a samotný křest proběhne tuto sobotu, posílá nám slovenský rapper gleb : zoo úplně nový singl společně i s videem.

Track s názvem ANARCHIA začíná s mysticky znějícím beatem, který se však po chvíli zrychlí a Gleb tradičně začíná sypat své originální a rychlé bars. Poslouchej a udělej si názor sám.

V úvodu jsme zmínili i křest alba, který proběhne již tuto sobotu v Bratislavě společně s hosty jako Smack, Delik, Hatori Hanza, Hypetrain, d n b djs crew STALEMALO a další. Pro více informací sleduj facebookovou událost!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?