Seriál ONE DAY WITH přináší nahlédnutí na běžný den různých zajímavých osobností, ať už z oblasti hudby, módy, sportu nebo jiného zajímavého zaměstnání.

V pořadí sedmá část přináší den rappera MC Geye z labelu Ty Nikdy a fanouškům dává možnost dozvědět se například, co všechno Gey zažil na dětském táboře.

Jak už jsme u MC Geye zvyklí, rád si ze všeho, udělá srandu. Hlavně to nebrat zbytečně moc vážně…

INSTAGRAM: @mcgey @fckthemcom
Video by @dzagy_ @jurajvice

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit