I přesto, že je právě Sensey Syfu v 10.000 km vzdálené Kambodži, kde si už nějakou tu dobu spokojeně užívá života, nezapomíná na svoje fanoušky tady v Česku a přináší nám nový track s názvem HAN SOLO.

V něm se, co se stylu týče, vrací spíše ke svým kořenům, kdy ho někteří často připodobňovali k Bonesovi. V tracku se navíc na featu objevuje Simon, se kterým Sensey Syfu rapovou kariéru začínal. I proto má HAN SOLO pro oba interprety, kteří se na něm po dlouhé době znovu potkávají, o něco jinou váhu, jak se sami nechali slyšet.

A proč HAN SOLO? “Vždycky mě na něm bavilo to, že to byl takovej rebel, šukal princeznu a pokaždý střílel jak hovado,” říká s trochou ironie Sensey o Han Solovi, legendární postavě ze Star Wars, které oba milujou.

Do stylu Hvězdných válek je pochopitelně laděn i vizuál, který vychází na kanálu MĚJTE RÁDI KRYSY, a vy si ho hned nyní můžete přehrát.

Sensey Syfu nám navíc prozradil, že HAN SOLO je jedním z 6 tracků, které se objeví na EP s názvem MOOD, které má už údajně hotové a vyjde v průběhu tohoto roku. Tak uvidíme, co z toho bude!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit