V pátek 26. 6. jsme se s naším vydali do pražské videogalerie NoD, kde znojemská crew YEEZUZ2020, ve složení YeezuzBOY (rap), MDMXBOY (hudba, kamera) a Láďa Baller (DJ, booking) představovala svůj debutový mixtape EXODUS.

Jak již jsem zmínil, akce probíhala v prostorách videogalerie NoD. V jedné části budovy je kavárna a v druhé, kde se akce odehrávala, je galerie plná dataprojektorů. Celou akci tedy provázelo velké množství animací, kterou si všichni výše zmiňovaní velmi dobře připravili.
O hudbu se starali nejen DJs MDMXBOY a Blvze, sám YeezuzBOY ukázal živě pár tracků z alba s pár písněmi vystoupilo i pražské duo VR/NOBODY. Pokud sis chtěl koupit nejen EXODUS, ale i starší alba, která pod labelem Hypno808 vyšly, zaujal by vás Hypno808 Hustle sraz, o který se staral sám Hugo Toxxx! Na akci se ukázala i řada dalších tvůrců jako například členové crew YZO Empire, CBCH, Jimmy Dickson, Robin Zoot a další.
Jedna z mnoha částí skvělého programu byl i dokument Exumbrella od Mohammeda Al Hashme (Mějte Rádi Krysy), který nám crew představil z pohledu backstage. Zajímá vás tahle skupina? Podívejte se na rozhovor s hlavním představitelem!

EXODUS by YEEZUZ2020 | Release party | Rozhovor pro CZECHMAG

V pátek 26.6. proběhla akce, která byla perfektní jak programem, tak i lidmi, kteří se na akci ukázali, a všichni zúčastnění na ni budou určitě rádi vzpomínat.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit