V pátek 26. 6. jsme se s naším vydali do pražské videogalerie NoD, kde znojemská crew YEEZUZ2020, ve složení YeezuzBOY (rap), MDMXBOY (hudba, kamera) a Láďa Baller (DJ, booking) představovala svůj debutový mixtape EXODUS.

Jak již jsem zmínil, akce probíhala v prostorách videogalerie NoD. V jedné části budovy je kavárna a v druhé, kde se akce odehrávala, je galerie plná dataprojektorů. Celou akci tedy provázelo velké množství animací, kterou si všichni výše zmiňovaní velmi dobře připravili.
O hudbu se starali nejen DJs MDMXBOY a Blvze, sám YeezuzBOY ukázal živě pár tracků z alba s pár písněmi vystoupilo i pražské duo VR/NOBODY. Pokud sis chtěl koupit nejen EXODUS, ale i starší alba, která pod labelem Hypno808 vyšly, zaujal by vás Hypno808 Hustle sraz, o který se staral sám Hugo Toxxx! Na akci se ukázala i řada dalších tvůrců jako například členové crew YZO Empire, CBCH, Jimmy Dickson, Robin Zoot a další.
Jedna z mnoha částí skvělého programu byl i dokument Exumbrella od Mohammeda Al Hashme (Mějte Rádi Krysy), který nám crew představil z pohledu backstage. Zajímá vás tahle skupina? Podívejte se na rozhovor s hlavním představitelem!

EXODUS by YEEZUZ2020 | Release party | Rozhovor pro CZECHMAG

V pátek 26.6. proběhla akce, která byla perfektní jak programem, tak i lidmi, kteří se na akci ukázali, a všichni zúčastnění na ni budou určitě rádi vzpomínat.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?