Už v sobotu 12. listopadu poskytne celosvětově uznávaný odborník na duševní zdraví Amir Imani v pražské Jógovně unikátní workshop pro 20 vyvolených.

Amir Imani se zabývá vzájemným vlivem těla a mysli již přes dvacet let. Vystudoval poradenství a vzdělávání dospělých na Torontské univerzitě a mindfulness trénoval přímo u Dr. Jon Kabat Zinna, zakladatele oboru mindfulness. Kurzy Amira Imaniho jsou populární nejen mezi laiky, ale i u vysoce postavených manažerů, koučů, pedagogů, či psychologů.

 

Během pražského sezení 12. listopadu Amir zasdílí výběr nejefektivnějších well being technik, které můžete dennodenně využívat ve svém životě a docílit tak klidnější mysli, odbourat stres a vnímat větší naplnění v osobním i pracovním životě. Pro zájemce o opravdové proniknutí do hlubin mindfulness je workshop zároveň skvělou ochutnávkou. V budoucnu totiž Amir Imani připravuje také kompletní 5 denní certifikovaný kurz.

Kurz se uskuteční 12. listopadu od 17:00 na adrese Jindřišská 5, Praha 1. Registrovat se můžete na webu jogovna.cz. Mediálním partnerem akce je Calmio, první česká meditační aplikace podložená vědou.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit