Vyprahlá pustina, ubíhající stromy, neznámá cesta vlakem, silný vokál, španělská kytara – Independent Road je nová píseň Karoliny Beranové. Právě námi zvolené cesty, měnící osudy našich životů, patří mezi hlavní tématiku singlu. Karolina k němu natočila i emocionálně velmi působivý videoklip, který podněty vizuálně zaznamenává.

Procítěná angličtina, zvukomalebná čeština, křehkost a sebejistota. Písničkářka Karolina Beranova ve svých písní vyvolává celou řadu emocí. Žánrově by se dala zařadit mezi chamber folk, dreampop a indie. Hudebnice měla možnost si zahrát například na rakouském showcase Waves Vienna, festivalech United Islands, Deziluze nebo Kukokli a v Praze předskakovala i britské kapele Cassia. Její hudba byla na Spotify zařazena do playlistů Equal Global, CZ/SK či Neon.

Karolina Beranová píseň Independent Road pokřtí 19. listopadu v Kampusu Hybernská spolu s předskakující hudebnicí Après Vu a tuzemskou kapelou Fumar Mata.

foto: Jan Liška

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit