Cílem Converse je dlouhodobě podporovat mladé lidi, kteří se snaží o změnu a pokrok ve světě. Komunita nazvaná All Stars se tak stává středobodem marketingové strategie s investicí ve výši jednoho milionu dolarů během nasledujících dvou let. Investice bude sloužit k realizaci vlastních nápadů členů komunity a podpoře komunity jako takové včetně mentoringu.

Ikonické tenisky Converse All Star se za léta působení staly synonymem pro sebevyjádření, rebelii a kreativitu. Converse hlásí nový přístup v bourání hranic skrze spolupráci s nastupující generací a vytvořením Converse All Stars programu, symbolicky pojmenovaném po nejúspěšnější siluetě v portfoliu značky.

Během posledních dvou let vznikal základ Converse komunity, která má dnes více než 3000 členů napříč 27 státy. Spojení s Converse poskytuje těmto kreativním osobnostem možnost realizovat vlastní nápady, podílet se na zajímavých projektech a směrování značky samotné.

Letos na podzim se program All Stars poprvé otevírá i veřejnosti. Během listopadu je komunita připravena přivítat až 250 nových členů, kteří zažijí jedinečné workshopy, projekty a diskuse. Osobnosti, se kterými komunita v minulosti spolupracovala, jsou například Virgil Abloh, Tobe Nwigwe, Jefferson Hack nebo Samuel Ross.

Značka Converse se zavázala podpořit tuto vznikající komunitu investicí ve výši jednoho milionu dolarů. V říjnu 2020 budou mít všichni členové All Stars jedinečnou možnost individuálně předložit vlastní návrhy projektů v oblastech udržitelnosti, inkluze a diverzity, tedy oblastech, které vyžadují pokrok i změnu.

Supervizi All Stars komunity převezme skupina All Star Captains tvořena třináctkou nejaktivnějších členů z devíti zemí, kteří získají mentoring od profesionálů a roční dotace vlastních projektů v zvolených oblastech. Rok 2021 pak bude zaměřený na realizaci vybraných projektů. Chybět nebude dokumentace celého procesu a následné představení veřejnosti. I ty máš šanci se zapojit!

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com. Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit