Demänovská dolina je nejznámější a nejnavštěvovanější dolinou Nízkých Tater. Demänovská dolina je národní přírodní rezervace v oblasti Národního parku Nízkých Tater. Je rozdělena do několika částí: Tři studničky, Jasná, Lúčky, Repiská a okolí Demänovských jeskyní. Dolinou prochází mnoho značkovaných tras s turistickými chodníky.

Hledáte ubytování? Přinášíme pár tipů

V Demänovské Dolině je mnoho možností ubytování, zmíníme například Wellness hotel Chopok, Ski & Wellness rezidence Družba a penzion Josef.

Wellness hotel Chopok je zaměřen na nabídku relaxačních a wellness služeb.  Z relaxačních služeb můžete využít širokou nabídku různých druhů relaxačních a uvolňujících masáží, zábalů, očistných a detoxikačních kůr, ale i speciální procedury jako medová, čokoládová, kokosová, indická. Tento hotel je určen i pro rodiny s dětmi. Vaše děti se mohou vyřádit na dětském hřišti, v dětském bazénu. Tento hotel dále může sloužit pro firemní akce, školení, kongresy, nebo obchodní jednání.

Ski & Wellness rezidence Družba je jeden z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších hotelů v Jasné. Vaše děti ve věku 2-6 let v dopoledních hodinách zabaví animátorka v dětském koutku. V okolí hotelu je široká nabídka využití volného času. Jestliže si chcete odpočinout, tak navštivte wellness centrum s mnoha procedurami i bazénem. Hotel se nachází přímo v centru lyžařského střediska.

Posledním na seznamu je Penzion Jozef, který se nachází v Demänovské dolině u říčky Demänovka. V blízkosti se nachází jedno z nejlepších lyžařských středisek na Slovensku. Na oběd a večeři hosté chodí do restaurace nedaleko penzionu. Pokud si chcete dopřát relax je zde k dispozici finská a infra sauna. V hotelu je možnost objednat si služby maséra přímo na pokoj.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit