Demänovská dolina je nejznámější a nejnavštěvovanější dolinou Nízkých Tater. Demänovská dolina je národní přírodní rezervace v oblasti Národního parku Nízkých Tater. Je rozdělena do několika částí: Tři studničky, Jasná, Lúčky, Repiská a okolí Demänovských jeskyní. Dolinou prochází mnoho značkovaných tras s turistickými chodníky.

Hledáte ubytování? Přinášíme pár tipů

V Demänovské Dolině je mnoho možností ubytování, zmíníme například Wellness hotel Chopok, Ski & Wellness rezidence Družba a penzion Josef.

Wellness hotel Chopok je zaměřen na nabídku relaxačních a wellness služeb.  Z relaxačních služeb můžete využít širokou nabídku různých druhů relaxačních a uvolňujících masáží, zábalů, očistných a detoxikačních kůr, ale i speciální procedury jako medová, čokoládová, kokosová, indická. Tento hotel je určen i pro rodiny s dětmi. Vaše děti se mohou vyřádit na dětském hřišti, v dětském bazénu. Tento hotel dále může sloužit pro firemní akce, školení, kongresy, nebo obchodní jednání.

Ski & Wellness rezidence Družba je jeden z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších hotelů v Jasné. Vaše děti ve věku 2-6 let v dopoledních hodinách zabaví animátorka v dětském koutku. V okolí hotelu je široká nabídka využití volného času. Jestliže si chcete odpočinout, tak navštivte wellness centrum s mnoha procedurami i bazénem. Hotel se nachází přímo v centru lyžařského střediska.

Posledním na seznamu je Penzion Jozef, který se nachází v Demänovské dolině u říčky Demänovka. V blízkosti se nachází jedno z nejlepších lyžařských středisek na Slovensku. Na oběd a večeři hosté chodí do restaurace nedaleko penzionu. Pokud si chcete dopřát relax je zde k dispozici finská a infra sauna. V hotelu je možnost objednat si služby maséra přímo na pokoj.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?