Pátek 13. října se v ostravské prodejně Queensu ponese v duchu NBA, nejlepší basketbalové soutěže světa. Release bude totiž mít limitovaná edice tenisek Converse NBA Chuck Taylor All Star, kterou budete moct sehnat exkluzivně přímo na místě.

A že zrovna zítra nemáte cestu do Ostravy? Nebuďte smutní, jestli něco zbyde, najdete to v pondělí na www.queens.cz.

Kromě milovníků Conversek si tenhle pátek zapíšou do diáře i všichni fanoušci Azurit Kingdom a hry NBA 2K18. Na místě bude totiž turnaj, ve kterém se můžete postavit nekorunovanému českému králi téhle hry. Není jím není nikdo jiný než Sergei Barracuda.

Pro další informace sledujte facebookovou událost.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit